Чому у Києві декілька днів було забруднене повітря і відчувався запах гару

Чому у Києві декілька днів було забруднене повітря і відчувався запах гару.

Чому у Києві декілька днів було забруднене повітря і відчувався запах гару. Фото: unsplash.com

Останні декілька днів у Києві фіксували погіршення якості повітря. Стало відомо, чому люди відчували запах гару. Причина — рознесення вітром диму від пожеж.

Заввідділу інституту проблем математичних машин та систем НАН Іван Ковалець розповів, що у центральній частині України вирував циклон. До Києва цими днями йшов вітер з Полтавської області.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Фахівець сказав, що 22 та 23 серпня відбувалося інтенсивне перенесення у північно-західному напрямку. Тож в результаті цього продукти горіння від пожежі між Полтавою, Кременчуком та Черкасами потрапляли до Києва.

Чому у Києві декілька днів було забруднене повітря і відчувався запах гару.Чому у Києві декілька днів було забруднене повітря і відчувався запах гару. Фото: скріншот

Наразі столиця України опинилася на 62 місці світового рейтингу міст за рівнем забруднення повітря. 25 серпня повітря у Києві має низький рівень забрудненості. Радіаційний фон також перебуває в нормі. 

На правому березі Києва загальний індекс якості повітря складає 32-36, що означає низький рівень забрудненості.

На лівому березі загальний індекс якості повітря перебуває в межах 22- 46, що також є нормою норми.

Читайте також:

Як війна вплинула на стан повітря у Києві

Вдень мешканці Київщини чули вибухи: у КОВА розповіли деталі

Разом з тим, у Києві до кінця цього тижня утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Тож у місті суворо заборонено відвідувати ліси та лісопаркові зони, а також заїжджати туди на будь-якому транспорті.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що окрім запаху смогу, Київ окутала пилова пастка. Причиною забруднення повітря пилом стало перенесення повітря з пиловими частками із Каспійської низовини та інших азійських регіонів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua