Чому важлива діагностика паливних насосів?

Дизельний двигун вирізняється невибагливістю в обслуговуванні, економною витратою палива та простою експлуатацією. Попри численні переваги, він має слабке місце — високу чутливість до якості палива. За статистикою, великий відсоток несправностей дизельного двигуна припадає саме на паливну систему.

Навіть незначне зношування внутрішніх елементів паливного насоса може стати причиною того, що агрегат перестане працювати на повну потужність і поступово вийде з ладу. Тому важливо вчасно міняти паливний фільтр і стежити за якістю палива. Це продовжить термін служби насоса та допоможе уникнути дорогого ремонту чи повної заміни агрегату.

Ознаки несправності паливного насоса

Перші ознаки, які сигналізують про несправність:

  • насос видає незвичайні звуки;
  • збільшуються витрати палива;
  • двигун насилу запускається та глухне під час руху;
  • підвищується димність вихлопу;
  • спостерігаються течі з паливного насоса.

Якщо ви помітили у своєму автомобілі хоча б одну із цих ознак, не гайте часу та пройдіть діагностику в спеціалізованому центрі dieselkiev.com.ua. Ігнорування цих симптомів може призвести до повної зупинки двигуна та необхідності відновлення насоса чи його заміни. У такому разі знадобиться ремонт паливних насосів Київ.

Діагностика паливного насоса

Діагностика та ремонт паливних насосів проводяться в умовах сервісного центру за допомогою сучасного обладнання. У процесі проведення діагностики перевіряється правильність роботи всіх вузлів системи, виявляються неполадки та відхилення від норми в роботі двигуна.

Для зручності діагностики паливного насоса високого тиску застосовують спеціальні стенди, які дають змогу швидко й точно виконувати дослідження та виявляти можливі неполадки. Вони мають вбудовані коректори наддуву та систему мастила, систему стабілізації швидкості, з якою обертається привід, систему прямого електроприводу, а також різні комплектуючі: муфти, кронштейни, трубки високого тиску (для паливних насосів вітчизняного виробництва).

Періодична своєчасна діагностика паливних насосів високого тиску забезпечить безперебійну роботу всієї паливної системи дизельних двигунів та допоможе уникнути проблем. У будь-якому разі краще довірити ремонт паливного насоса професіоналам.

Qu4F9BdyY0bZIhbrJ2UGdWo1LMWyz4jwAESCV4y7.png

Якщо з’явилися збої в роботі паливної системи, звертайтеся до фахівців автосервісу Diesel Kiev. Вони зможуть максимально точно визначити поломку, а також провести швидкий та якісний ремонт паливних насосів.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua