Де почитати книги англійською онлайн: 6 безкоштовних ресурсів

Напевно ви мільйони разів чули про користь читання англійською мовою. Вчителі та мовознавці в один голос заявляють, що це можливість збільшити словниковий запас, зрозуміти складну граматику, відчути оригінальний стиль англомовних авторів. Але знайти в книгарнях якісні книги англійською мовою майже нереально, та й коштують вони як крило літака. Не поспішайте прощатись з бажанням читати!

Розширюйте можливості вашої команди за допомогою мовних навичок, необхідних для досягнення успіху на глобальному ринку. Реєструйтеся на нашу корпоративну програму: https://cambridge.ua/uk/corporate/ вивчення англійської мови вже сьогодні!

WooEnglish

Одна з найбільших онлайн-бібліотек адаптованих книг для вивчення англійської мови. Ви можете завантажити електронну версію в цифрових форматах PDF, Mp3 та Epub або читати світові шедеври онлайн абсолютно безплатно. Обирайте книги за категоріями або рівнями від A1 до С2, пишіть відгуки та рецензії на твори, які вам найбільше сподобались. Після реєстрації доступний більший спектр послуг: від збереження улюблених книг та авторів до обміну враженнями з іншими користувачами книголюбами.

English Reading Room

Відвідайте віртуальну читальну залу, щоб обрати цікаву книгу, переглянути свіжі газети чи журнали, або знайти інформацію в довідниках та енциклопедіях. Нехай вас не бентежить примітивний функціонал цього ресурсу. На стартовій сторінці лише одна пошукова панель, але саме вона допоможе швидко знайти необхідний контент у всесвітній мережі. Читайте англійською без жодних обмежень!

ReadCentral

Онлайн бібліотека з власним мобільним додатком. На вас чекає більш ніж 5 000 безкоштовних книг, кілька тисяч віршів, а також цитати та біографії відомих письменників і поетів. Якщо вам важко визнатись, що почитати сьогодні, перегляньте список найпопулярнішої літератури або ТОП-авторів на головній сторінці сайту. Ще одна цікавинка на цьому ресурсі — розділ з тестами та вікторинами, де ви можете перевірити швидкість читання або навіть дізнатись, який ви читач. Нудьгувати з ReadCentral точно не доведеться, переконайтесь особисто!

Project Gutenberg (PG)

Відкрийте для себе одну з найстаріших електронних бібліотек! Проєкт «Гутенберг» засновано більш як 50 років тому. Це масштабна волонтерська робота з оцифрування та збереження книг, результатами якої ви зараз можете користуватись безплатно. Більшість літературних творів, доступних на платформі, вважаються суспільним надбанням, тобто не підлягають авторському праву та можуть вільно поширюватися. У відкритому доступі понад 40 000 книг, крім того, тут можна знайти аудіокниги, музику й інше. Читайте так, як зручно вам: безпосередньо на офіційному сайті або завантажуйте книги у зручному форматі.

Manybooks

Понад 60 000 безкоштовних книг із щоденним інформуванням про найкращі пропозиції. В цій електронній бібліотеці ви знайдете як сучасні бестселери, так і відому класику, яка вже багато століть не втрачає популярність. Сайт зручний і простий у користуванні. Книги розділені на окремі категорії, як от біографії, детективи, науково-популярні твори, пригодницькі романи, трилери та фантастика. Система пошуку дозволяє знаходити книги не лише за назвою, але також за автором чи ключовими словами.

Archive.org

Ласкаво просимо до американської цифрової бібліотеки! Головна місія «‎Архіву» — забезпечити універсальний доступ до всіх знань, так чому б цим не скористатись? У вільному доступі понад 35 000 000 книг, журналів, різноманітних серійних та періодичних видань. Шукайте контент за роком, темою або предметами. На головній сторінці перелічені основні колекції, а літературу можна сортувати за переглядами, назвою, датою публікації та автором. Для створення книжкової колекції Archive співпрацював із понад 1000 установ, серед яких відома Бостонська публічна бібліотека, Бібліотека Конгресу та інші. Це ваш шанс ознайомитись з найкращою літературою світу, навіть не виходячи з дому.

Читайте англійською правильно!

Всього декілька кліків і ви читаєте книги англійською! Спробуйте просто зараз та скористайтесь порадами від викладачів Cambridge Education Centre, щоб читання було максимально ефективним:

  • Обирайте літературу для вашого рівня та читайте те, що цікаво.
  • Зберігайте нові слова та фрази, але виключно корисні. Головне — зрозуміти суть, а не потонути в словниках та конспектах.
  • Не соромтесь перечитувати! Якщо абзац, сторінка чи навіть розділ здаються незрозумілими, перегляньте їх ще раз. Це зробить читання усвідомленим.

За допомогою ресурсів для читання книг ви можете прокачати свою англійську будь-коли та де завгодно. Але пам’ятайте, що читання має бути лише одним з інструментів. Вивчати мови потрібно комплексно — тільки так ви досягнете високих результатів.

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
PRO-KYIV.in.ua