Де замовити якісні номерні знаки на авто

Часто трапляються випадки, коли автовласникові потрібно замінити або придбати нові автомобільні номери. Для цього необхідно звернутись до на надійних виробників. У Тернополі водія чекають за посиланням https://autonomera.ua/uk/ternopol-avtonomera/, де виготовляють сертифіковані номерні знаки.

Кожен автономер має світловідбиваюче покриття, а також потрібні голограми. Адже новий виріб виготовляється за всіма необхідними критеріями. Ознайомитись з продукцією компанії «Автономера» можна на сайті.

Переваги співпраці з компанією Autonomera

Чому замовники прямують до цієї установи у разі втрати автомобільного номера:

  • Процес виготовлення номера триває 5 хвилин. У крайніх випадках можливо, доведеться почекати до десяти хвилин.
  • Авто не потребує перереєстрації. При отриманні свіжих дублікатів повідомляти державні органи не потрібно.
  • Виготовляються державні номерні знаки на наступні транспортні засоби: легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, квадроцикли, скутери, мопеди, автобуси, таксі, мікроавтобуси, тягачі та причепи, дитячі коляски.
  • Послуги створення дублікатів надаються не тільки для громадянам, але і юридичним компаніям. При необхідності виготовляється цілий комплект. Завдяки своїм знанням, якісному обладнанню та матеріалам фахівці впораються з будь-якими обсягами швидко.
  • Компанія постійно надає вигідні пропозиції та організовуємо численні акції. Тут можливо заощадити багато грошей, оскільки витрати на виробництво менші, ніж в інших фірм.

Треба зателефонувати менеджеру компанії, щоб обговоріть з ним деталі, що цікавлять замовника. Для отримання нових знаків потрібні серія та номер свідоцтва держреєстрації (техпаспорта) і посвідчення водія. Документи можна представити в друкованому або електронному вигляді.

Як виготовляються номерні знаки

Процес створення дубліката номерного знака складається з двох частин:

  • Закріплення. Майстер бере затискач і набирає символи, необхідні для замовлення. Потім між двома половинками пристрою встановлюється світловідбиваюча металева пластина.
  • Вона поміщена під сильний гідравлічний прес, який видавлює необхідні дані. Техніка придбана за кордоном. Усередині преса знаходиться масивна, потужна пружина, яка може бути використана для точного друку всіх буквено-цифрових ідентифікаторів.
  • Забарвлення. Виконується на верстаті гарячим тисненням двічі. Це разом із використанням дорогої фарбувальної стрічки дозволяє виготовляти високоякісні державні цифри, стійкі до зношування.

Номер повинен бути закріплено за допомогою гвинтів або болтів з головками, що відповідають кольору поля знака, або з легким оцинкованим покриттям. При освітленні штатною лампочкою номерний знак повинен бути встановлений таким чином, щоб усі його символи були добре видні вночі на відстані 20 метрів. При використанні придбаних копій звичайних державних номерних знаків, автовласник не отримає жодних зауважень і штрафів за порушення вимог норм і стандартів України.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua