Де зробити посткоїтальний тест на сумісність (ПКТ) у Києві?

Посткоїтальний тест — специфічний метод лабораторної діагностики, який дозволяє визначити наявність в організмі жінки чинників, здатних негативно впливати на рухливість і здатність до запліднення сперматозоїдів. Інша назва тесту — проба Шуварського. За допомогою аналізу можна встановити наявність так званої імунологічної несумісності партнерів, при якій жіночий організм заважає настанню вагітності природним шляхом.

Здати посткоїтальний тест у Києві можна в різних лабораторіях і медичних центрах. Шукайте кращу лабораторію поблизу Академмістечка? «Медичний центр ІГР» і лабораторія ІГР ЛАБ — спеціалізований медичний заклад, де можна пройти комплексну лабораторну діагностику. Ми пропонуємо:

  • Уважний індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Повну конфіденційність.
  • Високоточну і інформативну діагностику.
  • Можливість розшифровки результатів аналізу лікарями медичного центру.
  • Лояльний прайс на послуги.

Особливості проведення аналізу на сумісність ПКТ

Під час діагностики з пацієнткою працює лікар-лаборант. Спеціаліст виконує забір слизу з цервікального каналу за допомогою спеціальних інструментів. Дуже важливо дотримуватися термінів проведення дослідження — забір матеріалу повинен проводитися виключно в середині менструального циклу, через кілька годин після статевого акту. За рекомендаціями ВООЗ, часовий проміжок між забором матеріалу і статевим актом повинен становити від 9 до 14 годин.

Після отримання зразків матеріалу лікар-лаборант оцінює основні показники: кількість сперматозоїдів в цервікальному слизі, їх рухливість.

У жіночому організмі слиз виконує різні функції: забезпечує проникнення сперматозоїдів в порожнину матки в період овуляції, але при цьому затримує хвороботворні і патогенні мікроорганізми в решті часу.

Протягом менструального циклу склад і властивості слизу значно змінюються: вона стає більш тягучою, густою, насиченою певними речовинами. Її склад змінюється з метою забезпечення оптимальних умов для проникнення сперматозоїдів в порожнину матки і створення сприятливих умов для процесу запліднення.

Підготовка до посткоїтального тесту

Лікар призначає проведення аналізу пацієнтки за 1-2 дні до передбачуваної дати овуляції. У жінки з регулярним менструальним циклом овуляція починається приблизно на 14 день. Після статевого акту жінці необхідно прибути до лабораторії протягом 6-9 годин для забору матеріалу на дослідження.

У лабораторії ІГР ЛАБ аналізи проводять досвідчені лікарі-лаборанти за допомогою професійного обладнання експертного класу. Перед здачею проби пацієнткам рекомендується здати типовий гінекологічний мазок, аналіз на ЗПСШ, партнеру — спермограму.

Для отримання максимально точних і достовірних результатів аналізу, напередодні аналізу рекомендується статевий спокій протягом 3 днів, а також застосування будь-яких вагінальних засобів. Після статевого акту, перед відвідуванням лабораторії, забороняється підмиватися.

Чому посткоїтальний тест (ПКТ) може бути негативним?

Досить часто результати аналізу виявляються негативними. У більшості випадків негативний посткоїтальний тест пов’язаний з такими факторами:

  • невірно обраний час проведення забору матеріалу (неправильно певні дати передбачуваної овуляції);
  • жінка не дотримувалася рекомендації щодо статевого спокою і статевої стриманості напередодні аналізу;
  • після статевого акту було проведено підмивання, спринцювання, використовувалися будь-які вагінальні препарати;
  • попадання в зразки цервікальногослизу кров’яних виділень.

Детальна інформація про підготовку і особливості проведення посткоїтального тесту (ПКТ) у лабораторії ІГР ЛАБ представлена ​​на офіційному сайті лабораторії. Ви можете здати аналіз в комфортних умовах, в будь-який зручний час, без відриву від роботи.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Киевский городской портал PRO-KYIV.in.ua