Депутати від ЄС у Київраді «завалили» перейменування вулиці Московської — захотіли хайпонути на назві

Пропонувалося перейменувати вулицю Московську на Князів Острозьких, а Волгоградську — на Романа Ратушного.

Вулиця Московська у Києві / фото DR

У четвер, 8 вересня, дві комісії Київради підтримали перейменування Московської та Волгоградської вулиць у столиці. Та далі депутати від фракції «Європейська солідарність» заблокували зміну назви першої вулиці.

Про це у своєму Facebook розповіла депутат Аліна Михайлова.

«Сьогодні дві комісії Київради розглядали перейменування Московської на вулицю Князів Острозьких і Волгоградської на вулицю Романа Ратушного. Далі в бій пішла комісія місцевого самоврядування. Де депутати від ЄС… заблокували перейменування вулиці Московської», — написала вона.

Відео дня

Так, перша заступниця голови комісії від ЄС Дінара Габібулаєва запропонувала перейменувати Московську на вулицю Європейського Союзу (вулицю ЄС).

«Уявляєте собі рівень божевілля?» — висловила обурення Михайлова такою пропозицією, оскільки це, за її словами, «політичний хайп». Вона назвала депутатів від ЄС хайпожерами й сказала, що вони влаштували дитячий садочок.

«Найпатріотичніша фракція Київради заради політичного хайпу висунула абсолютно незаконне і непроцедурне рішення. Воно порушувало результати голосування громади, роботи експертів і законну процедуру, було би знесено першим же судом, але в чиїсь уяві виглядало б прикольно: вулиця ЄС в центрі Києва!» — додала депутат.

Тож після хвилі суперечок проект просто зняли з розгляду, бо «викликає великі дискусії».

«Ще раз: перейменування вулиці в центрі Києва, названої на честь столиці держави-агресора, викликає дискусії. Бо комусь хочеться знехтувати законною процедурою і думкою киян, але мати вулицю, співзвучну зі своєю партією», — наголосила Михайлова.

Тож вона закликала якомога швидше розблокувати це перейменування й проголосувати сьогодні ж за вулицю Князів Острозьких.

«Сором, що блокуєте його ви (ЄС, — УНІАН.), а не ОПЗЖ чи «Єдність», — присоромила депутат колег.

Також Михайлова закликала киян зробити висновки, адже 30% жителів столиці голосували саме за ЄС. 

Як повідомляв УНІАН, раніше в Києві остаточно «дерусифікували» театр Лесі Українки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua