Дерево-плитні матеріали від інтернет-магазину «Еколіс» – величезний вибір, доступні ціни

Для виготовлення дерево-плитних матеріалів використовують натуральну сировину, тому вони відзначаються абсолютною безпечністю для здоров’я людей і не спричиняють шкоди для навколишнього природнього середовища. Застосування спеціальних добавок сприяє підвищенню міцності та стійкості дерево-плитних матеріалів до негативного впливу природніх факторів, на кшталт вологості в приміщенні, прямих сонячних променів чи ультрафіолетового світла. Дерево-плитні матеріали, що виготовляє компанія Еколіс https://ekoles.com.ua/ua/, мають значну меншу вартість від натурального дерева, причому показники щодо тривалості використання виробів, виготовлених з їх допомогою, значно перевищують вироби з натуральної деревини.

Асортимент дерево-плитних матеріалів від компанії «Еколіс»

Дерево-плитні листи досить легко обробляти, надаючи їм потрібної форми, що вкрай важливо при виготовленні різноманітних меблів чи декоративних споруд. Сучасні технології та високотехнологічне обладнання дозволяє постачальникам- контрагентам компанії «Еколіс» за допомогою звичайної стружки дерева, клейової основи та різних типів просочення (для забезпечення надійного захисту від цвілі, грибків та надмірної вологості) виготовляти:

  • фанеру, що складається з декількох шарів натурального лущеного шпону, склеєних з використанням спеціального деревного клею. Фанера завдяки своїм властивостям повсюдно використовується для виготовлення меблів та легких перегородок;
  • плити ДСП (ламіновані та шліфовані), які містять дрібну деревну стружку, що пройшла процес пресування. Без використання ламінованих та шліфованих плит ДСП не обходиться жодне виробництво з виготовлення м’яких чи корпусних меблів;
  • плит OSB – орієнтовно-стружкових плит, що мають підвищені показники міцності завдяки використанню особливого методу для шарування хвойної фракції;
  • плит МДФ – деревноволокнистого дрібнодисперсійного матеріалу, який завдяки особливому методу пресування має високу щільність та вологостійкість, яка так ціниться в процесі виготовлення меблів.

Обираєм плити ДВП від компанії «Еколіс»

Окрім перелічених вище дерево-плитних матеріалів на сайті інтернет-магазину «Еколіс» можна купити ДВП https://ekoles.com.ua/ua/category/dvp/ – ламіновану та шліфовану плиту, яку повсякчас використовують для виготовлення внутрішніх частин меблів, на кшталт днищ для скриньок та ніш, простінків у шафах та меблевих гарнітурах. Процес виготовлення плити ДВП грунтується на технології гарячого пресування стружки дерева, для з’єднання якої використовують спеціальні синтетичні смоли, парафін та інші в’яжучі речовини.

Технологія виготовлення плит ДВП передбачає застосування двох методів, мокрого – де деревна стружка перемішується з клеєм та спеціальними добавками, які підвищують вологостійкість та сухого, де листи формують через пресування без додавання клею. Плити ДВП відрізняються своєю щільністю, товщиною та міцністю, відповідно до зазначених параметрів вони можуть бути м’якими, твердими, напівтвердими, надтвердими та ламінованими. На сайті інтернет-магазину представлені плити ДВП товщиною 2,5-4 мм, тон верхнього покриття яких відповідає деревній структурі берези, бука, вишні або клена, може бути білим або чорним.

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 1 из 5 )
PRO-KYIV.in.ua