Державний переворот в Росії вже зав’язаний і вже вирує — Подоляк (відео)

Радник глави ОП вважає, що РФ тріщить по швах, оскільки не здатна зі своїми людьми нормально розмовляти.

Росія тріщить по швах / фото REUTERS

В Росії йде системний швидкий процес дезінтеграції. Це не означає, що завтра вийдуть сотні тисяч на Манежну площу в Москві. 

Як зазначив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у новому випуску програми «Аргумент», суспільство уклало з Російською державою незримий пакт делегації своїх прав і свобод.

«У відповідь обіцяли абсолютну безпеку і відчуття «великої» країни, а за фактом люди сидять у злиднях, туалети на вулиці, немає кар’єрних можливостей. Раніше держава це продавала, а зараз люди розуміють, що це були абстрактні міфи. Воно тріщить по швах, оскільки не здатне зі своїми людьми нормально розмовляти», — упевнений Подоляк.

У Росії виник дефіцит медпрепаратів, через що переносять планові операції — розвідка

Путін повернув у школи військову підготовку часів СРСР для подальшої мобілізації — розвідка

Путін вирішив позбавляти громадянства РФ за «фейки» про армію

За його словами, у РФ не здатні виразно пояснити своїм громадянам чому «велика держава» програє маленькій Україні, яка несамовито захищає свою свободу. Дезінтеграція наростає.

«Починаються переділи і взаємні звинувачення в елітах, пошук наступників. Зараз Пригожин активно всім доводить, що він пропорційний Путіну і через якийсь час буде готовий його замінити. Всі чекають одного з проявів демократії, коли люди виходять на вулицю, але в Росії цього не буде. Там в один момент станеться те, що сталося в Херсоні — влада розбіжиться. Тоді на невизначений час там почнуться стихійні процеси управління. Патріотичні канали в Росії змінили риторику. Вони кажуть, що Україну потрібно знищити, але ці ж канали показують, що Путін — абсолютний лузер. Він — аутсайдер, який провалився. Суб’єкт на прізвище Дугін заявив, що цар повинен заплатити за провали своїм життям. Це надзвичайно важлива симптоматика дезінтеграції в усіх напрямках», — зазначив Подоляк. 

Державний переворот у Кремлі неминучий. Це буде як втеча з Харківської або Херсонської області, впевнений Подоляк.

«Це навіть не питання державного, а питання внутрішньоелітного перевороту. Він може відбутися швидше, ніж всі очікують. Це буде як втеча з Харківської або Херсонської області, тобто всі будуть чекати, що Росія ще щось може зробити, а вона може тільки трохи використовувати ракети і «посмикати» Іран. Цей державний переворот вже зав’язаний і вже вирує», — говорить радник глави ОП.

Переворот в Росії: що відомо

Журналіст і блогер Майкл Накі раніше заявляв, що у РФ зростає невдоволення серед мобілізованих росіян, однак поки невідомо, чи переросте це в переворот.

 Радник глави МВС Антон Геращенко упевнений, що не можна виключати можливість повалення Путіна з президентського поста в результаті перевороту. Для цього має загинути більше росіян.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua