Держсекретар США Ентоні Блінкен приїхав в Ірпінь

Фото: Олексій Кулеба/Telegram

Державний секретар США Ентоні Блінкен 8 вересня в межах неанансованого візиту в Україну відвідав Ірпінь, який був звільнений від російських військових. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Держсекретар США Ентоні Блінкен біля пошкодженого внаслідок російської військової агресії будинку в Ірпені. Фото: Олексій Кулеба/Telegram

За словами Кулеби, держсекретар США на власні очі побачив наслідки російської військової агресії.

Держсекретар США Ентоні Блінкен спілкується з головою Київської обласної військової адміністрації Олексієм Кулебою. Фото: Олексій Кулеба/Telegram

"Знищені автівки, сліди від обстрілів, зруйновані житлові будинки та інша інфраструктура. Пан Блінкен мав змогу особисто побачити наслідки воєнної агресії Росії проти України. Дякую пану Блінкену за особистий візит, адже жодна світлина не передасть жахи війни, які скоїли росіяни на території нашої Київщини. Вдячний США за підтримку України, що надається щодня", — написав Кулеба у Telegram.

Що відомо

  • Державний секретар США Ентоні Блінкен прибув до Києва з неанонсованим візитом і оголосив про нову велику військову допомогу США для України та інших європейських країн.
  • Українські військові 28 березня звільнили місто Ірпінь Київської області від російських військ. Під час російської окупації Ірпеня загинули щонайменше 200 мирних мешканців міста.
  • В Ірпені близько 50% будинків зазнали руйнувань, а загальну вартість збитків експерти Київської школи економіки оцінили у 25,3 мільярди гривень.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua