Десятки автомобілів російського підприємства вилучили в Києві (ФОТО)

Вилучені вантажні та легкові автівки

У Києві вилучили майже два десятки одиниць вантажної техніки та легкові автомобілі російського підприємства. Про це повідомили у столичній прокуратурі, передають Pro-KYIV.in.ua.

В Подільській окружній прокуратурі розслідують привласнення коштів в особливо великих розмірах та фінансування захоплення державної влади в Україні. В рамках кримінального провадження у Києві провели обшук на одному з підприємств, засновниками якого є російські бізнесмени.

Під час обшуків на столичному підприємстві вилучили одинадцять вантажівок марки MAN, дві фури, п’ять тягачів та дванадцять легкових автомобілів. Вартість вилученого майна оцінюють на загальну суму у понад 30 мільйонів гривень. Усі транспортні засоби та техніку передали в управління державного агентства АРМА.

Нагадаємо, митники затримали дев’ять посилок з сотнями військовими виробами радянських часів, які намагалися вислати з Києва за кордон. Посилки прямували до США, Канади та інших країн. Серед виявлених товарів були авіаційні годинники, польовий дозиметр, вакуумні електролампи та інші вироби. Ці товари використовують для радіотехнічних пристроїв, для вимірювання радіації та для роботи в складі панелей приладів в літаках.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що у Києві затримали шпигуна. Він збирав дані про постачання озброєння в Україну із Заходу. СБУ запобігла передачі в РФ секретної інформації. Зрадником виявився мешканець столиці. Він позиціонував себе як військовий експерт. Для збирання розвідувальних відомостей киянин використав особисті зв’язки, зокрема у оборонній сфері. Свій інтерес іноземним озброєнням маскував під виглядом збору аналітики.

Читайте також, що буде з заарештованим майном скандального ТРЦ Ocean Plaza

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua