Директорка музею Булгакова у Києві відреагувала на заяви про його закриття

Директорка музею Булгакова у Києві відреагувала на заяви про його закриття.

Директорка музею Булгакова у Києві відреагувала на заяви про його закриття. Фото: nashkiev.ua

Директорка столичного музею Михайла Булгакова Людмила Губіанурі написала свою думку щодо закриття культурної установи. 

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що Національна спілка письменників України пропонує закрити музей російського письменника українського походження Булгакова та відкрити в цьому приміщенні музей імені українського композитора Олександра Кошиця. НСПУ вважає, що у Києві не повинен працювати музей письменника, який «люто ненавидів Україну та її незалежність, а також паплюжив, як тільки міг, її у своїх творах», зокрема у романі «Біла гвардія».

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Людмила Губіанурі зазначила, що НСПУ «використала не всю свою зброю». Позиція українських письменників є невиправданою, адже вони не виключили Булгакова зі Спілки та не ініціювали позбавлення його громадянства за антирадянську діяльність.

Читайте також:

Музей Майдану збирає докази злочинів росіян на Київщині

Українці обрали новий символ на щиті монумента «Батьківщина-мати» в Києві

 

Музей Булгакова знаходиться у будинку Листовничого, який було зведено у 1888 році за проєктом київського архітектора Миколи Горденіна. Тут орендували кімнати Михайло Булгаков та Олександр Кошиця приблизно в один час — з 1906 року.

Наразі немає ніяких документів пов’язаних із закриттям музею. Це лише ініціатива НСПУ, яка може бути не підтримана іншими інституціями.

Раніше ми розповідали, що з Гуманітарного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка зняли меморіальну дошку Михайла Булгакова. Чому це вирішили зробити — невідомо, адже керівництво університету відмовилося давати будь-які коментарі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua