Дитячий традиційний одяг: вишиванки для хлопчиків

Останнє десятиліття повернуло до моди багато старих, український традицій, які були незаслужено забуті. Носіння традиційного одягу – одна з них. Сьогодні вишиванки стали тим елементом гардеробу, який є майже у кожного українця, хоча б в одному екземплярі. Дуже популярними є дитячі моделі. Вишиванки для хлопчиків мають такий же широкий модельний ряд, як і вишиванки для чоловіків.

Ознайомитись з різними варіантами можна за посиланням https://vzhe-vzhe.com/hloptsyam/vishivanki/. Там представлені цікаві та якісні моделі, серед яких можна вибрати підходящий варіант за віком, фасоном, кольоровою гамою та особистими смаками.

Вибір матеріалу

Сучасні виробники пропонують дитячі вишиванки з різних матеріалів. Але краще віддавати перевагу натуральним тканинам, таким як:

  • Домоткане полотно.
  • Марльовий льон.
  • Габардін.
  • Бавовна.

Вони абсолютно безпечні для здоров’я дитини, не викликають алергію і подразнення на ніжній шкірі. При цьому потрібно стежити за тим, щоб матеріал не був надто грубим.

Також варто враховувати, що іноді виробники додають до складу натурального матеріалу невелику кількість штучних волокон. Таким чином можна значно покращити термін служби та інші властивості. Але дуже важливо стежити, щоб кількість синтетики не перевищувала 20%. Якщо її більше, то таку вишиванку краще не купувати. Вона погано пропускатиме повітря, що не дозволить забезпечити терморегуляцію. Особливо поганий такий варіант для активних хлопчиків.

На що ще слід звернути увагу при виборі 

  • Зручність. Один з головних критеріїв при виборі. Потрібно поміряти вишиванку та впевнитися, що вона зручна у використовувані. Одяг не має стримувати рухи чи визивати якісь дискомфортні відчуття. Навіть, якщо сорочка добре сидить та гарно виглядає, не слід її купувати, якщо вашій дитині в ній некомфортно.
  • Колір. Традиційні моделі зазвичай виконані зі світлої тканини та червоної чи чорної вишивки. Але сьогодні все частіше більшу популярність мають більш сучасні моделі, які можуть бути виконані в будь-якому кольорі. При цьому потрібно дивитися, щоб вишивка та тканина добре поєднувалися. Також слід слідкувати за ти, щоб вишивка не губилась на фоні кольору тканини.
  • Вишивка. Може бути ручною або машиною. Існує доволі багато суперечок з приводу, який з варіантів краще обрати. Але в будь-якому разі треба перевірити, щоб вона була якісною та надійною. Також спеціалісти радять подивитися на щільність вишивки, чим вона більша – тим довше прослужить вибрана одежа.

Якщо говорити в цілому, то можна відзначити, що вибір вишиванки для хлопчика мало чим буде відрізнятися від вибору дорослих моделей. Але при цьому до нього потрібно підходити більш серйозно та ретельно, оскільки діти – більш чутливі.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua