Для дітей з порушеннями зору та слуху провели спеціальну екскурсію Києвом

Фото: Київська міська рада

Для дітей з порушеннями зору та слуху провели безкоштовну екскурсію Києвом, маршрут якої розробили з урахуванням їхніх потреб . Про це повідомила Уповноважена Київради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська.

Діти відвідали популярні серед туристів пам'ятки, де вже встановлені їхні мінімакети із шрифтом Брайля. А перекладач жестової мови допомагав пізнавати столицю тим, у кого є вади слуху.

Мінімакет Софії Київської. Фото: КМДА

"Одним з пріоритетних напрямків діяльності є розбудова інклюзивного сучасного міста. Наразі розробляємо туристичні маршрути, які будуть адаптовані відповідно до потреб осіб з інвалідністю", – зазначила начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова.

Що відомо

  • У Києві у межах впровадження безбар’єрності створили 3D-мінімакети найбільш відвідуваних туристичних пам'яток. На них є написи українським та англійським шрифтом Брайля. Серед них – будівля КМДА, Софіївський собор, пішохідний "скляний" міст та фонтан із скульптурою Архистратига Михаїла, який вважається покровителем Києва.
  • Незрячим киянам безкоштовно надаватимуть соціальну послугу фізичного супроводу. У столиці послуга повноцінно запрацює з 2023 року.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua