Для ірпінців, що втратили житло, зведуть будинок за інноваційною технологією

Фото: Олександр Маркушин/Telegram

В Ірпені будинки для людей, які втратили житло, зводитимуть за інноваційною технологією, що зменшує час будівництва удвічі. Відповідний меморандум про співпрацю підписано з одеським підприємством "Будова", що працює за прогресивною технологією українських інженерів. Про це повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

Він пояснив, що технологія Well-being ConTech, яку застосовує одеська фірма, це швидкісне будівництво якісного і порівняно недорогого житла. Попередньо всі елементи споруди виробляються на заводі, а потім швидко збираються на будмайданчику. При цьому стіни ретельно готуються до подальшого використання — їх утеплюють й роблять усі потрібні отвори для комунікацій.

Для ірпінців, що втратили житло, зведуть будинок за інноваційною технологією. Фото: Олександр Маркушин/Telegram

За словами мера Ірпеня, перший будинок у зруйнованому війною місті за технологією Well-being ConTech "Будова" зведе безкоштовно. Квартири отримають ірпінці, які втратили житло через бойові дії.

Для ірпінців, що втратили житло, зведуть будинок за інноваційною технологією. Фото: Олександр Маркушин/Telegram

Щоб спростити і здешевити логістику, одеське підприємство збудує в Ірпені власний завод. "Це означатиме не лише швидку відбудову житла для містян, але й солідні податки до міського бюджету", — зауважив Олександр Маркушин.

Що відомо

  • В Ірпені Київської області 28 листопада почнуть демонтаж житлового будинку на Садовій, 65А. Багатоповерхівка зазнала суттєвих ушкоджень внаслідок бойових дій на початку повномасштабного вторгнення Росії. Будинок визнали непридатним для проживання.
  • В Ірпені наприкінці вересня почали демонтаж зруйнованих внаслідок російської військової агресії житлових будинків. Першим демонтували багатоповерхівку на Гостомельському шосе, 12-14-16, яка була зруйнована від авіаудару на початку повномасштабного вторгнення Росії.
  • В Ірпені затвердили перелік будівель, які були суттєво пошкоджені внаслідок російської військової агресії, непридатні для проживання і підлягають демонтажу.
  • В Ірпені внаслідок активних бойових дій після вторгнення Росії в Україну непридатними для проживання визнали 37 багатоквартирних будинків. 17 із них демонтують найближчим часом.
  • В Ірпені придбають 14 квартир та зведуть 15 будинків для тих місцевих мешканців, які через російську військову агресію втратили житло, повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua