До 9 травня із глибин Київського моря викинуло на берег труп пілота-окупанта

До 9 травня із глибин Київського моря викинуло на берег труп пілота-окупанта.

До 9 травня із глибин Київського моря викинуло на берег труп пілота-окупанта. Фото: facebook.com/mvs.gov.ua

До Дня Перемоги над фашистами на берег Київського водосховища викинуло труп російського військового льотчика, який потонув там, коли намагався «захопити Київ за 3 дні».

Труп російського окупанта знаходився у водах Дніпра понад рік. Символічно, що виплив труп саме на 9 травня. Літак, яким керував цей льотчик, підбили понад рік тому, на початку російського повномасштабного вторгнення.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як повідомляє прес-служба МВС, на формі російського пілота був шеврон з прізвищем та ініціалами, а при ньому було виявлено «пам’ятку пілота Мі-24» (це модель ударного вертольота).

Поліцейські прокоментували знахідку так: «Таке… не тоне!»

А ось як відреагували на новину в інтернеті:
Фото: facebook.com/mvs.gov.uaФото: facebook.com/mvs.gov.ua

Фото: facebook.com/mvs.gov.uaФото: facebook.com/mvs.gov.ua

Також із цього приводу висловився начальник поліції Київської області Андрій Небитов. За його словами, «Льотчик Рома сплив, ймовірно, відсвяткувати 9 травня. Щось не сиділося йому вдома. «Свято — це святе!». Гарний приклад для всіх росіян. Краще сидіти вдома, ніж ставати співучасниками воєнних злочинів».

ПІБ загиблого льотчика за шевроном вдалося ідентифікувати. Стало відомо, що загинув він у перший день вторгнення — 24 лютого 2022 року.

Фото: t.me/andrii_nebytovФото: t.me/andrii_nebytov

До 9 травня із глибин Київського моря викинуло на берег труп пілота-окупанта фото 1До 9 травня із глибин Київського моря викинуло на берег труп пілота-окупанта фото 1

Нагадаємо, навесні минулого року на Київщині льотчик ВСУ перед смертю героїчно повів літак, що падав, від села.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua