До дня закоханих в Києві курсуватиме романтичний потяг

До дня закоханих в Києві курсуватиме романтичний потяг.

До дня закоханих в Києві курсуватиме романтичний потяг. Фото: Укрзалізниця

В Києві до Дня закоханих буде курсувати експрес «Потяг до тебе». Рейси заплановані на 14, 18 та 19 лютого. Подорож триватиме 2,5 години по кільцю навколо Києва, починаючись і завершуючись на Центральному вокзалі.

Про це повідомила пресс-служба «Укрзалізниці».

Квитки на цей рейс коштують 211 гривень і вже доступні виключно в застосунку «Укрзалізниці». Їх кількість дуже обмежена, тож варто поквапитись. Відправлення 14 лютого о 18:56, а на вихідних, 18 та 19 лютого, о 12:56.

Що буде

Закохані зможуть проїхатись у новенькому вагоні, купе на двох, під романтичну музику. Святкову вечерю приготує відомий український шеф-кухарь Євген Клопотенко, який підготував спеціальне меню.

Вечеря не входить до вартості квитка, тому з кожним замовником організатори зв’яжуться додатково та запропонують опціональне меню від шефа. Також на борту будуть доступні нова чайна колекція «Укрзалізниці» та спеціальне десертне меню.

Як знайти рейс у застосунку

Знайти «Потяг до тебе» в застосунку можна за запитом «Київ-Пасажирський — Київ-Романтичний».
У разі повітряної тривоги після початку руху поїзда він продовжить рух до кінцевої зупинки чітко за графіком. Крім того, можливі відключення електроенергії на рух паровоза не вплинуть.

Особлива пропозиція для військових

В «Укрзалізниці» зазначили, що перші п’ять купе у цьому поїзді віддають закоханим військовим. Тож, якщо ви або ваша половинка боронять Україну в лавах ЗСУ і 14 лютого будете в Києві, напишіть на адресу [email protected] з темою листа «Кохання переможе!» і прикладіть фото військового квитка. Перші п’ять пар отримають безкоштовні квитки та вечерю.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua