До Києва прибув міністр закордонних справ Данії Єппе Кофод

Міністр закордонних справ Данії Єппе Кофорд на Майдані Незалежності у Києві. Фото: Jeppe Kofod / Twitter

До Києва з неанонсованим візитом прибув міністр закордонних справ Данії Єппе Кофод. Він побував на Майдані Незалежності та зустрівся з президентом Володимиром Зеленським.

Про це очільник МЗС Данії повідомив у Twitter.

"Щасливий повернутися в прекрасний Київ, щоб висловити непохитну підтримку Данією українського народу. Наразі ми надали понад 400 мільйонів євро військової підтримки — і буде більше", — наголосив Єппе Кофорд.

Також міністр закордонних справ Данії зустрівся Володимиром Зеленським. Президент вручив Кофорду орден "За заслуги".

"Ваше керівництво активізує дії та рішучість — в Україні та за кордоном. Щасливий отримати український орден "За заслуги". Продовжуватимемо невтомно працювати заради вільного та процвітаючого майбутнього України", — написав Єппе Кофорд.

Що відомо

  • Прем'єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен під час міжнародної донорської конференції щодо допомоги Україні в Копенгагені заявила, що Данія надасть Україні 110 мільйонів євро.
  • Данія відправить 130 своїх військових у Велику Британію, щоб спільно з іншими країнами навчати там українських військових.
  • 27 серпня на полях острова Фюн у Данії зʼявився силует українського літака "Мрія". Про проєкт у соціальних мережах повідомили автор ідеї скульптор Микита Зігура та співорганізаторка Анастасія Браткова.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua