До зими підготовлено понад 60% енергетичної інфраструктури Києва — КМВА

До зими підготовлено понад 60% енергетичної інфраструктури Києва - КМВА

Фото: Укренерго Енергетичну інфраструктуру столиці готують до зими

Енергетики і комунальники проводять необхідні заходи для відновлення працездатності київських ТЕЦ, — повідомив начальник КМВА.

У Києві до осінньо-зимового періоду підготовлено понад 60% енергетичної інфраструктури. Про це повідомила пресслужба Київської міської військової адміністрації.

«Питання, яке не абияк хвилює киян. В осінньо-зимовий період 22/23 років, внаслідок 15 ракетних атак, було пошкоджено близько 63% енергетичних потужностей міста. Але минула зима принесла нам як лихо, так і досвід. Наші головні пріоритети цьогоріч – фізичний захист важливих об’єктів та відновлення енергетичної інфраструктури», — сказав начальник КМВА Сергій Попко.

Попко повідомив, що в середньому понад 60% всієї інфраструктури підготовлено, виконано 70% гідравлічних випробувань на теплових мережах, енергетики і комунальники проводять необхідні заходи для відновлення працездатності київських ТЕЦ.

Начальник КМВА додав, що допомогу у вигляді енергетичного обладнання, трубопроводів тепломереж і генераторів Києву надано USAID, а генератори для артезіанських свердловин передали від UNICEF. Київ отримує також допомогу від міст-побратимів — Праги, Парижа, Мюнхена, Риги, Будапешта, Барселони, Гамбурга, Оденсе, Тампере.

Раніше повідомлялося, що Укргідроенерго не може накопичити достатні обсяги води на зиму через високе поточне виробниче навантаження з вироблення електроенергії. 

Шмигаль розповів про «реальну» підготовку до зими

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua