Домедична допомога і ядерна загроза: 6 тисяч киян пройшли безпекові тренінги

Фото: Depositphotos

За три місяці тренінги з поведінки у кризових ситуаціях пройшли майже 6 тисяч мешканців Києва. Про це повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Загалом провели 228 тренінгів, де навчали надавати домедичну допомогу, правильно поводитись при ядерній і хімічній загрозах та з вибухонебезпечними предметами. Тренінги проходили у громадських просторах VcentrіHUB Голосіївського, Шевченківського та Оболонського районів.

"Найгірший ворог у критичних ситуаціях – це паніка. Саме тому дуже важливі базові теоретичні та практичні знання, які допоможуть не панікувати, а згуртуватися і правильно діяти під час надзвичайних подій", – зазначив Лелюк.

Лекції були розраховані на всіх охочих киян, а також працівників міської влади, столичних райдержадміністрацій і підприємств критичної інфраструктури. Їх проводили кваліфіковані інструктори з домедичної допомоги й тактичної медицини та фахівці "Муніципальної охорони".

У КМДА обіцяють і надалі проводити такі тренінги для мешканців міста.

Що відомо

Влітку в метро проводили безпекові тренінги. Рятувальники, сапери, медики і психологи ДСНС розповідали, де сховатися від обстрілу, як облаштувати укриття та надавати першу домедичну допомогу.

Тренінги з домедичної допомоги, які організовують в метро, стають дедалі популярніші серед киян. Так, 18 листопада понад 2600 містян навчилися основним прийомам порятунку життя. З огляду на попит їх вирішили проводити кожну третю п’ятницю місяця. Один з останніх проводили 16 грудня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua