Друзі Путіна збираються відібрати у Пригожина Африку, — ЗМІ

Тепер в ПВК «Редут» вербують вже офіційно за контрактом від армії РФ.

«Редуту» більше не буде в Україні / фото ua.depositphotos.com

У РФ підконтрольна друзям Володимира Путіна олігархам Тимченку та Дерипасці ПВК «Редут» вербує тисячі найманців, щоб відправити в Африку і Сирію.

«Мета всього, що відбувається — замінити Пригожина на Дерипаску», — повідомило близьке до ПВК «Вагнер» джерело правозахисному проекту Gulagu.net. 

Кілька загонів (7-й і 8-й загони ветеранів 45-ї бригади ВДВ — саме вони складають основу «Редуту») — були розгорнуті з українського напрямку і перенаправляються в Африку.

Відео дня

«Ці два загони їхали в Україну, їх зупинили і повернули. Нові завдання. Тепер набір йде до 40 тисяч. Все на Африку і Сирію, займати місця «вагнерівців» і можливо нове щось, Лівія, Малі, Нігерія. Потрібно підписати контракт з 45-ю бригадою. Це все буде в підпорядкуванні керівництва «Редуту». І називатися буде «Барс». Не плутати з іншими» Барсами», їх вже повно», — пише джерело правозахисника Володимира Осєчкіна в одному з цих загонів. 

«Редуту» більше не буде в Україні, каже один з найманців. За його словами, набір в цю організацію вже відкритий: «Обдзвонюють людей і «вагнерівців» колишніх». Найчастіша відповідь від відпущених у відпустки найманців Пригожина — «все одно, де служити».

Інший співрозмовник «МО» відзначив, що «тепер в «Редут» вербують вже офіційно за контрактом від армії.

«Не буде проблем з літаками. Багатьох приваблює, але багатьох лякає контракт. Невідомо ще — наскільки і багато хто боїться — чи не пошлють замість Африки на «СВО». Цього не хочуть. Але начебто обіцяють що керівництво «Редуту» не обдурить. І ця група «Барс-Редут» на СВО не піде», — сказав він.

Переправлення ПВК «Вагнер» з Білорусі до Африки — деталі

Євген Пригожин намагається перенаправити своїх бійців в Африку. Ті, хто не задіяний у навчанні військових Лукашенка, відправляються або в Африку, або у відпустки. Більшість вибирають відпустку. Додому за останній тиждень відправили 11 автобусів.   

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua