Двоє учнів ІЛІТу стали кращими знавцями інформатики на Київщині

Учні Ірпінського ліцею інноваційних технологій Антон Бут (11 клас) та Михайло Пекар (8 клас) зайняли перші місця на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич.

Учасники проходили випробування протягом двох днів. У реальному часі учні розв’язували алгоритмічні задачі, обраною мовою програмування.

Окрім Антона Бута та Михайла Пекаря ще двоє учнів ІЛІТу посіли призові місця: Тарас Левицький, учень 10 класу – Ⅲ місце та Іван Тютюн, учень 9 класу – Ⅲ місце.

«Вкотре учні закладів освіти громади довели, що вони найкращі в області! Пишаємося досягненнями обдарованих учнів та професійними педагогами! Бажаємо переможцям гідно представити Київщину на IV Всеукраїнському етапі», — прокоментувала Юлія Устич.

Юних знавців інформатики готували двоє учителів Ліцею – Дмитро Боженко та Іван Нечипорук.

Нагадаємо, минулого року ірпінські школярі теж вибороли 4 призових місця на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Тоді ліцеїсти ІЛІТу Антон Бут та Тарас Левицький здобули перші місця.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua