Думав, що в «Голодних іграх»: п’яний росіянин влаштував різанину в Пітері (відео)

Ще одну жінку екстрено ушпиталили через отримані травми.

П’яний росіянин напав на людей / SHOT

У Санкт-Петербурзі 35-річний чоловік із ножем напав на перехожих.

Як повідомляють російські пабліки, у ніч на суботу 35-річний Сергій Бабушкін вийшов з дому на проспекті Леніна з ножем та в одній майці. Через кілька хвилин він накинувся на 40-річного Віктора, якому завдав множинні ножові поранення шиї та рук, а згодом — на 42-річну Тетяну. У результаті чоловік помер, жінку госпіталізовано.

Після арешту підозрюваний заявив, що на той момент відчував себе учасником «Голодних ігор», у яких треба вбивати людей.

Напад в РФЧитайте також:

У трьох областях РФ запровадили «режим контртерористичної операції»

«На вихід, фашист!»: пенсіонера побили в центрі Москви за негативні слова про «вагнерівців» (відео)

У Бєлгороді встановлюють антидронові сітки, в області вразили «жирні» цілі, — ЗМІ

В РФ 62-річного олімпійського чемпіона, який сидить за шахрайство, змушують іти на війну

Жителі Курської області записали емоційне звернення до Путіна (відео)

Інші новини «русского мира»

Як писав УНІАН, ФСБ знайшла нових підозрюваних у торішній справі про «підготовку замаху» на пропагандисток Маргариту Симоньян і Ксенію Собчак. Серед нових фігурантів — учень 8-го класу.

Також ми розповідали, що Володимир Путін оголосив «союзником» Росії ісламістський рух «Талібан», який захопив владу в Афганістані 2021 року.

«Ми повинні виходити з того, що рух «Талібан» контролює владу в країні. І в цьому сенсі таліби безумовно для нас союзники в боротьбі з тероризмом», — заявив він журналістам.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua