Є дві основні проблеми: експерт пояснив небезпеку передачі РФ пускових установок з Ірану

Росія й надалі робить основний акцент на балістиці, вважає Анатолій Храпчинський.

Росіяни намагаються ускладнити роботу силам ППО України / Колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Передача Росії установок для ракет малої дальності має дві основні проблеми. Про це в етері «Radio NV» розповів Анатолій Храпчинський, заступник гендиректора компанії з виробництва засобів РЕБ, авіаційний експерт.

«Перша – це балістика. Друга – це збільшення кількості засобів одночасно. Оскільки платформа передбачає запуск чотирьох ракет одночасно без перезаряджання. Тобто ворог і далі робить ставку на балістичне озброєння. Яке ускладнено для перехоплення. Останнім часом більшість обстрілів РФ Києва та Київщини відбувалися балістичними ракетами», – сказав Храпчинський.

Він пояснив, що таким чином окупанти намагаються ускладнити роботу силам протиповітряної оборони України. Водночас експерт зауважив, що дальність іранських ракет – близько 120 кілометрів. А тому більшість ударів будуть відбуватися по прифронтовій території України.

Відео дня

«Треба нагадати, що практично щоденно прифронтова зона страждає від масованих обстрілів зі сторони ворога балістичними ракетами, КАБами, ударними БПЛА і навіть класичними FPV-дронами по цивільному населенню», – додав Храпчинський.

Співпраця РФ та КНДР: що відомо

Раніше видання Reuters повідомило, що Іран найближчим часом передасть РФ пускові установки для балістичних ракет малої дальності – які Москва отримала від Тегерану минулого року. 

На думку аналітиків, ворог може використати ці ракети для підтримки свого наступу та атаки по прифронтовій території, дозволивши зберегти власну балістику для далекобійних ударів по Україні.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua