Екологічні аспекти вантажних перевезень в Україні

Однією із доволі важливих тем в сучасному світі є саме екологічні аспекти вантажних перевезень. Це і не дивно, адже зростаючий обсяг такого роду перевезень може негативним чином вплинути на навколишнє середовище якраз через забруднення повітря із забрудненням води та ґрунту і викидами вуглецю, а також іншими шкідливими речовинами. Цього всього варто очікувати саме через використання величезних обсягів пального, споживання ресурсів з інфраструктурою.

Далі хочемо поговорити із вами про необхідність впровадження так званих «зелених» ініціатив та екологічно чистих рішень в логістиці. Додатково також поговоримо про нашу сучасну українську компанію Smartmove, яка працює у сфері вантажних перевезень України уже впродовж досить великого часу.

Про що саме важливо пам’ятати? Про які екологічні аспекти перевезень в Україні йде мова?

Першим екологічним аспектом такого роду транспортувань є саме забруднення повітря. Дуже велика кількість вантажних транспортних засобів в процесі своєї роботи використовують саме дизельне пальне. Своєю чергою це призводить до забруднення повітря величезною кількістю викидів шкідливих речовин, наприклад, серед них оксиди азоту з частками сажі. Це також впливає на якість повітря зі здоров’ям людей.

Додатково також не варто забувати про викиди парникових газів. Транспортні засоби, які використовуються в сфері перевезень, також носять свій внесок у викиди парникових газів, зокрема Зараз ми говоримо про вуглекислий газ СО2. Це призводить до того, що в атмосфері підвищується рівень парникових газів, що суттєвим чином впливає на глобальне потепління, а саме на його сприяння. Серед інших важливих екологічних аспектів вантажних перевезень в Україні також окремо не варто забувати про наступні:

  1. Забруднення водойм. Такі автомобілі можуть забруднювати водойми якраз через розлив пального та відпрацьованої оливи й інших шкідливих речовин. Це негативним чином впливає на водні ресурси з водними екосистемами.
  2. Шумове забруднення. Якщо мова йде про велику кількість транспортних засобів, що працюють у сфері, варто пам’ятати про те, що автомобілі дуже гучно працюють. Це тягне за собою виникнення шумового забруднення в місцях безпосереднього перевезення. Це негативним чином впливає на якість життя місцевого населення з дикою природою.
  3. Варто ні в якому разі не забувати про таку проблему як зайнятість доріг. Величезна кількість різноманітних вантажних автомобілів може спричиняти швидкий знос доріг та появу заторів. Це значним чином впливає на інфраструктуру з довкіллям. Такий процес також призводить до займання значних земельних площ, що потягне за собою вплив на біорізноманіття та земельні ресурси.
  4. Якщо говорити про ініціативи зменшення викидів СО2 в Україні, варто ні в якому разі не скидати з рахунків стимулювання використання електротранспорту. Саме завдяки заохоченню вантажних компаній використовувати різноманітні гібридні або ж електричні транспортні засоби, можна буде суттєво знизити викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Також серед ініціатив розвиток інфраструктури для так званих альтернативних пальних. Мова зараз іде про створення заправних станцій для природного компресованого газу з рідким біопаливом. Також це можуть бути якісь фінансові заохочення у вигляді надання фінансових стимулів зі знижками на перевезення, що під час них використовуються екологічно чисті технології.

Приклади «зелених» логістичних рішень в Україні

Серед прикладів зелених логістичних рішень окремо варто відзначити мультимодальні перевезення, а саме використання залізничного і морського та автомобільного транспорту. Використання різноманітних екологічних упаковок з ефективним плануванням маршрутів.

Ну і звісно додатково це можуть бути спільні доставки, коли вантажі від різних клієнтів можна об’єднати в одному транспортному засобі тим самим аби знизити кількість пустих пробігів. Додатково не варто забувати про екологічні стандарти для транспортних засобів.

Де саме в Україні знайти надійного помічника у сфері вантажних перевезень?

Якщо ви хочете знайти компанію, яка б пропонувала вам послуги високої якості за найбільш демократичними цінами, радимо вам звернути увагу саме на нашу компанію Smart Move своїм клієнтам ми завжди та повсякчас готові запропонувати широкий перелік послуг. Зокрема зараз ми говоримо про організацію квартирних з офісними переїздами, послугу вантажне таксі та вивіз будівельного сміття, а ще послуги вантажників та навіть великий вибір упаковки і перевезення меблів з побутовою технікою та сейфами і піаніно.

Якщо ви захочете обговорити можливість здійснення вантажних перевезень по Україні, наші кваліфіковані спеціалісти будуть готові проконсультувати вас та надати відповідну допомогу. Для того аби отримати вичерпну консультацію та відповіді на всі ті питання, які вас цікавлять, обов’язково звертайтеся до нас за допомогою одного із номерів телефонів: (096)220-28-82 або (050)220-28-82. Ми в Smart Move надаємо сервіс під ключ, гарантуємо безпеку вантажів, маємо власний автопарк із різноманітних авто для транспортування товарів, надаємо професійний супровід та маємо досвід вирішення різного роду нестандартних ситуацій.

Що вже говорити про систему лояльності. Дуже цінуємо кожного свого клієнта тому готові запропонувати всім надзвичайно вигідні умови лояльності з кращими цінами та додатковими безкоштовними послугами і несподіваними дуже приємними дрібничками.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua