Екс-співробітник КДБ заявив, що Путіна можуть підміняти актори в силіконових масках (відео)

Сергій Жирнов розкрив секрети кремлівського «Фантомаса».

Путін активно використовує двійників, вважають експерти / фото REUTERS

Колишній співробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов розповів про хитрощі, до яких вдається Володимир Путін. Зокрема, російський диктатор користується послугами акторів кіно, які в масках можуть підмінити його на всіляких заходах.

«Ось те, що ми бачили в театрах і в кіно починаючи з мого дитинства — «Фантомас». Ми пам’ятаємо цього самого «Фантомаса», я пам’ятаю Жан Маре грав «Фантомаса», він постійно одягав на себе такі маски силіконові і ось це було значить в кіно. У Росії цим займалася для театрів і кіно компанія, на яку раптом вийшла аж ціла Федеральна служба охорони, яка замовила якісь маски для своїх співробітників. І судячи з усього ватажок ФСО там прозоро натякав що і для Путіна ось це вельми цікава штука», — сказав Жирнов.

Також Жирнов зазначив, що Путін і його двійники не залишають відбитки пальців, тому що користуються шпигунськими технологіями.

«Якщо надіти просто на себе маску силіконову, то в загальному від нашого обличчя нічим не відрізняється вона, і можна абсолютно спокійно носити маску Путіна. Тут цілком конкретні речі, дійсно там люди надягають ці маски — ми бачимо як його в загальному можна цілком прийняти за нормальну людину. І ще є дуже важливий елемент. Я, як шпигун, знаю, що «акторам» видають рукавички зі спеціальним клеєм, що не залишає відбитки пальців», — додав Жирнов.

Двійники Путіна: що відомо

Чутки про наявність двійників у російського президента ходять давно, люди помічали, що на різних заходах у Путіна може змінюватися форма вух або носа. Крім того, двійники поводяться інакше.

Читайте також:

Політтехнолог назвав ім’я ймовірного наступника Путіна і вказав на важливий нюанс

«Щоб і попелу не лишилося»: оскаженілий Медведєв видав людожерські заяви про Україну

Фанати Путіна в Білому домі відступають під тиском української дипломатії, — Піонтковський

Ледь видно очі: розпухлий Кадиров відзначився заявами про «перемогу» та нову війну

Про двійників президента РФ говорив і керівник української розвідки Кирило Буданов. За його словами, двійник Путіна приїжджав в окупований Маріуполь і виступав на параді 9 травня.

Кандидат психологічних наук Дмитро Попов нещодавно зазначав, що в липні на зустрічі з Олександром Лукашенком у Санкт-Петербурзі був двійник Путіна.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua