Екс-«вагнерівець» не вірить у смерть Пригожина: «і це не мої домисли»

Колишній найманець жадає воювати, бо не знає, як жити мирно.

Екс-«вагнерівець» не вірить у смерть Пригожина і хоче воювати / фото t.me/orchestra_w

Екс-найманець ПВК «Вагнер» після помилування і повернення до мирного життя мріє повернутися під Бахмут або «ще куди-небудь», бо не знає, як далі жити.

«Я не знаю, що сказати з приводу планів. Всі ці поради я чув: «Іди, коротше, піднімай свою ж*пу, влаштовуйся на роботу, займися мирним життям». Але це складно. Я б усе зараз віддав і знову пішов на Бахмут і ще куди-небудь. Тому що я знаю, як там. Але (на війну в Україні) беруть тільки міністерських зараз, які особливо не воюють. А призовники — це діти. У них ні досвіду, нічого немає. Вони автомат тримають, а у них руки трясуться», — сказав він в інтерв’ю російському виданню «Бумага».

За його словами, воювати від Міноборони РФ він не піде: «У нас мало хто йде туди — і це «зрадники». Міністерство оборони сильно нам протидіяло».

Відео дня

Також він висловився про смерть ватажка ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина: «У смерть Пригожина я не вірю. Але це секретна інформація. Просто все неправда — і це не мої домисли».

Читайте також:

Генерал-розвідник відповів, чи живий Пригожин: що показав аналіз

У школі і навіть у плацкарті: в РФ кілька разів «засвітився» загиблий «Пригожин» (фото, відео)

Родичі та друзі почали ділити мільярдну бізнес-імперію Пригожина, – ЗМІ

Безногий «вагнерівець» зібрався брати Одесу

Раніше повідомлялося, що ще один колишній «вагнерівець» , який на розв’язаній Росією війні в Україні втратив обидві ноги, мріє повернутися на поле бою, але тільки якщо його приймуть назад у ПВК.

При цьому він, кажучи мовою роспропаганди, заявив, що росіяни воюють «за Росію, за батьківщину», а в українців її «вже немає, тому що половину України Польща забере»: «Нам Одесу ще треба взяти, щоб в «Гамбрінусі» посидіти — відмінний ресторан, з радянських часів його знаю. Хочу в російську Одесу».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua