Експерт розповів, як Путін зміцнює внутрішню армію (відео)

Він вважає, що чекати масштабних протестів не має сенсу.

Кремль посилює Росгвардію / фото Росгвардії

Російський журналіст і соціолог Ігор Яковенко переконаний, що зараз в Росії не зможуть відбутися успішні протести.

За його словами, суспільне невдоволення через замовчування владою військових інцидентів має конвертуватися в зміну влади або протести, проте обидва варіанти в Росії неможливі. «Опції зміни влади в результаті виборів в Росії немає зараз і не було ніколи. Про вибори потрібно забути», — сказав він в ефірі УНІАН.

Вихід на вулицю і вулична боротьба з режимом, на його думку, також не будуть успішні. «В умовах сьогоднішньої Росії такої опції не існує, тільки що відбулося абсолютно фантастичне зміцнення Росгвардії — внутрішньої армії, яка існує для придушення незадоволених», — сказав Яковенко.

Соціолог каже, що чисельність Росгвардії зараз приблизно дорівнює чисельності окупаційної армії РФ в Україні, а за рівнем підготовки, боєздатності та оснащення вона їх перевершує.

«На сьогоднішній день ця внутрішня армія готова придушити хоч мільйон, хоч 10 мільйонів. Росгвардія знищить всіх. Тим більше, якщо це беззбройні люди. З двома бригадами «вагнерівців» вони не наважилися зіткнутися, а з беззбройними людьми — чому ні», — підкреслив він.

Посилення Росгвардії після заколоту

Нагадаємо, після пригожинського «походу на Москву» глава Росгвардії Віктор Золотов заявив, що вони отримають важке озброєння і танки.

Вже 4 серпня Путін підписав закон, який дозволяє оснащувати Росгвардію важким озброєнням. У британській розвідці вважають, що це рішення було прийнято через те, що росгвардійці погано себе проявили під час заколоту.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua