Енергетики опублікували графік можливих відключень електрики на Київщині

Національна енергетична компанія «Укренерго» для уникнення аварій в енергосистемі запровадила відключення електрики в Київській області. Про це інформує компанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Графік можливих відключень електроенергії на Київщині.

Згідно з графіком, сьогодні відключення світла в Ірпені можливі до 14:00 та з 18:00 до 22:00.

Зазначається, що графік застосовується тільки в тому разі, якщо в НЕК «Укренерго» виникне потреба збалансувати енергосистему.

«Відключення триватиме для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись протягом доби через 4 години, якщо “Укренерго” не відмінить застосування стабілізаційних відключень. Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 10 до 14 ранку, то, якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня, повторне відключення буде з 18:00 до 22:00 і з 02:00 до 06:00», – роз’яснюють у «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Щоби підтримати енергосистему, компанія закликає всіх мешканців області споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, мінімізувати споживання електроенергії ввечері з 17:00 до 23:00. Бізнес-клієнтів енергетики просять обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

«Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло», – зазначається в повідомленні.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua