Епіфаній освятив 12 незвичайних ікон

Епіфаній освятив 12 незвичайних ікон

Фото: Цензор.net Ікони, написані на плитах бронежилетів

Ікони написані на плитах від бронежилетів, які врятували життя українським бійцям. З допомогою колекції ікон планують збирати кошти на нові засоби захисту.

У Києві в Михайлівському Золотоверхому соборі предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній у рамках проєкту Духовна звитяга від АртАрмор. освятив 12 ікон, написаних на бронеплитах від бронежилетів. Про це повідомляє Укрінформ.

«Це перша серія плит. Вони не прості, вони з передової. Ті, які врятували життя нашим захисникам і захисницям. На деяких з них ми створюємо картини, тобто живопис. Паралельно вирішили зробити серію ікон. Для того, щоб більше людей мали можливість дізнатись про що це. Це про творчість, про мистецтво, про об’єднання людей, Збройних сил, влади вірою, вірою в перемогу, вірою в Бога. Все це зображено на бронеплитах», — сказав співзасновник благодійного фонду Україна для героїв Олександр Ковальчук.

Повідомляється, що наступного тижня освячені ікони поїдуть до США, де планують проводити молитовні сніданки і збирати кошти на нові засоби захисту для українськиїх захисників, а надалі створюватимуться  нові подібні колекції.

«Наступним нашим кроком буде колекція з 27 ікон, які будуть представляти кожну область, і окремо три міста — Київ, Севастополь, Сімферополь», — сказав співзасновник фонду.

Раніше повідомлялося, що литовському дипломату повернули ікони, викрадені окупантами у Херсоні

Окупанти вкрали в Енергодарі старовинні ікони — ЦНС

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua