Евакуація населення та підрив криги на Десні. Рятувальники продовжують локалізовувати затоплення

Фото: КМВА/Telegram

На Київщині рятувальники спільно з військовими кілька разів підривали кригу в місцях затору льодового покриву на Десні. Але через коливання температури льодові масиви утворюються заново, а рівень води в річці знижується лише на деякий час.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Київщини.

Зазначається, що зокрема, у Броварському районі роботи на місці підтоплень не припиняються. Фахівці ДСНС постійно моніторять ситуацію та рівень води в річці Десна. Проводять об’їзди можливих місць підтоплень та надають допомогу громадянам. За потреби евакуюють людей в безпечне місце.

"Ситуація на даний момент контролюється, всі виклики громадян опрацьовуються, роботи по розблокуванню річки буде продовжено",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про ситуацію на річці Десна

12 лютого на річці Десна підривали крижаний затор для того, щоб знизити рівень води та запобігти підтопленню в прибережних зонах

10 лютого жителям Київщини повідомили про можливий підйом води на річці Десна у найближчі кілька днів і пов’язане з цим підтоплення.

На початку лютого на річці Десна ліквідовували льодові затори, щоб уникнути підтоплення прибережних територій. Піротехніки ДСНС розбивали нагромадження криги з допомогою вибухівки.

У Київській області 21 січня через льодовий затор на р. Десна спостерігався підйом води в районах населених пунктів Зазим’я, Пухівка та Рожни. Зафіксовано підтоплення близько 20 домогосподарств. У регіоні створено штаб для ліквідації події.

У ніч проти 21 січня киян попередили про підрив криги на річці Десна на Київщині. Зранку 21 січня жителям Київщини знову повідомили про планові вибухи у зв'язку з підривом льоду на річці Десна в районі сіл Погреби та Зазим'я. На ранок 22 січня внаслідок проведених підривних робіт рівень води в Десні почав знижуватись.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua