Фермер із Київської області скоординував ЗСУ на свій склад, де жили окупанти

Фермер із Київської області скоординував ЗСУ на своє господарство, де жили окупанти.

Фермер із Київської області скоординував ЗСУ на своє господарство, де жили окупанти. Фото: life.pravda.com.ua

Через півроку після деокупації Київської області історії, які відбувались в регіоні, не закінчуються. Ми дізнаємося про нових відважних українців, які допомагали Збройним Силам та не дозволяли російським окупантам панувати.

Нещодавно стало відомо про фермера Олександра Кривошею із села Козаровичі Вишгородського району. У березні, коли російські війська зайшли до населеного пункту та оселилися на складі чоловіка, він повідомив про це нашим захисникам та навів туди українську артилерію.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

На фермі Олександра, за 40 кілометрів від Києва, понад місяць базувалися російські окупанти. 25 лютого вороги зайшли на господарство, де чоловік вирощує зернові. Окрім того, що вони розташовували там свою зброю, вони з’їли понад 100 баранів, які знаходились на фермі. 

Як пише видання «Gazeta.ua», коли Олександр Кривошея дізнався, що на його фермі панують окупанти, він передав координати українським військовим. Щоб знищити ворогів, вони нанесли по фермі ракетний удар, внаслідок якого згоріли дах будівлі, посівний матеріал і робоча техніка.

— Тоді ніхто не думав про наслідки. Головне було прогнати ворога. Мав єдине бажання – щоб їх розбили якомога більше, — сказав господар.

Читайте також:

На Київщині подружжя понад місяць жило в окупації на власній фермі

Окупанти пограбували дачу Олега Скрипки у селі під Києвом

Після звільнення Київщини Олександр взяв насіння у борг та засіяв поле. З того часу він займається відновлюванням господарства. Говорить, що має терміново відбудувати дах складу, щоб зберегти зібраний врожай. Із цим йому допомагають благодійники. БФ “Кіп Гоінг” придбав для фермера проф­настил для покрівлі. Тепер необхідно зібрати кошти на монтаж – 600 тисяч гривень.

Українців, які жертвують своїм майном заради перемоги, на справді, багато. Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua розповідав про чоловіка, який здав позицію окупантів, що розташовувалась у дворі його будинку. Власник дому Андрій впевнений, що дім відбудувати можна, головне на той момент було врятувати якомога більше життів, знищивши ворога.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua