Фермер з Київщини навів вогонь на власну ферму, бо там були росіяни

колаж з фото Keep Going

У березні фермер Олександр Кривошея навів українську артилерію на власний склад в Козаровичах, де базувалися російські військові. Село Козаровичі Вишгородського району було окуповане армією РФ на початку повномасштабного вторгнення.

Історія фермера Олександра Кривошея опублікована на сайті проєкту Keep Going.

Фото: Keep Going

Чоловік мешкає за сорок кілометрів на північ від Києва, в селі Козаровичі. На п’ятистах гектарах орендованої землі він вирощує кукурудзу та інші зернові.

25 лютого російські військовики захопили ферму Олександра, де базувалися понад місяць. За цей час вони з’їли понад сотню баранів – половину всієї череди господарства, зазначають у Keep Going.

Російські військові на фермі Олександра Кривошея з’їли понад сотню баранів. Фото: Keep Going

Олександр навів вогонь ЗСУ на власний склад. Унаслідок ракетного удару згоріли дах будівлі, посівний матеріал та робоча техніка. А російські солдати змушені були відступити.

"Тоді ніхто з нас не думав про наслідки. Головне було прогнати ворога", — каже він.

Фермер з Київщини Олександр Кривошея навів вогонь ЗСУ на власну ферму, бо там були росіяни. Фото: Keep Going

Зараз Олександр Кривошея відбудовує господарство з нуля. За підтримки інших фермерів він зміг організувати посівну: взяв насіння у борг, позичив техніку. А нині збирає врожай.

У проєкті Keep Going зазначають, що вкрай важливо відбудувати дах складу — просто неба зібраний врожай промокне та буде зіпсований.

Фонд придбав профнастил для покрівлі й тепер збирає кошти на його монтаж. Вартість робіт — 600 тисяч гривень.

Що відомо

  • Село Козаровичі Вишгородсього району на початку повномасштабного наступу Росії одними із перших прийняло на себе удар російської армії. Підрив Козаровицької дамби на річці Ірпінь унеможливив продовжити наступ російських військ через Козаровичі, Демидів і Димер в сторону Києва.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua