Фінська делегація відвідала модульне містечко в Ірпені

Фінська делегація відвідала модульне містечко в Ірпені Фото: Андрій Кравчук/Facebook

Місто Ірпінь Київської області відвідав Міністр розвитку та зовнішньої торгівлі Фінляндії Вілле Скіннарі та голова Міністерства внутрішніх справ Фінляндії Кріста Мікконен.

Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Фінська делегація відвідала модульне містечко в Ірпені Фото: Андрій Кравчук/Facebook

Зазначається, що іноземна делегація відвідала містечко на території санаторію "Ластівка", куди більшість будиночків надала Фінляндія. Другу частину будиночків надала Польща.

"Містечко відкриємо вже навесні, воно забезпечить житлом 276 ірпінських родин, які втратили житло внаслідок російської агресії",— каже Кравчук.

Що відомо про модульні містечка у Київській області

Модульне житло встановлюють на Київщині за сприяння польського уряду. Схожі містечка вже успішно функціонують в Ірпені, Бучі, Бородянці, Макарові, Іванкові та в інших населених пунктах, що зазнали значних руйнувань унаслідок російської військової агресії. Перше модульне містечко для людей, що втратили житло, відкрили 1 червня у Бородянці.

17 червня у селі Мощун Бучанського району встановили перший модульний будинок у приватному секторі, що був зруйнований внаслідок російської військової агресії.

24 червня у Бучі відкрили модульне містечко на 352 місця.

У селі Бузова Київської області встановили перші модульні будинки на території приватних садиб.

Модульне містечко відкрили у с. Горенка Гостомельської громади для тимчасового проживання тих, хто втратив житло внаслідок повномасштабного вторгнення Росії. Одночасно там можуть розміститися 176 людей.

Модульні будиночки у Гостомелі Київської області перенесуть з військового містечка у безпечніше місце.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua