ФК «Чернігів» програв «Оболоні» на виїзді

Матч між ФК "Чернігів" та "Оболонню" завершився з рахунком 3:1 на користь киян, які приймали у себе чернігівців. Гра проходила 30 жовтня в рамках десятого туру Першої ліги 2022/23.

Рахунок відкрили кияни на 16-й хвилині матчу – Олександр Батальський забив у ворота суперника.

Чернігівці відповіли вже на 35-й хвилині гри, Дмитро Кулик забив киянам. Та вже за чотири хвилини Олександр Батальський подвоїв рахунок команди

Перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь "Оболоні".

У другому таймі кияни закріпили перемогу, той же Олександр Батальський забив гол "тиграм" на 53-й хвилині гри.

Отже, "Оболонь" займає перше місце групи В Першої ліги (22 очки), ФК "Чернігів" поки на п'ятій сходинці турнірної таблиці з 11 очками.

Наступна гра чернігівців відбудеться вдома – в суботу 5 листопада прийматимуть запорізький МФК "Металург".