FlixBus продовжив маршрут Відень-Львів до Києва: подробиці

FlixBus продовжив маршрут Відень-Львів до Києва: подробиці.

FlixBus продовжив маршрут Відень-Львів до Києва: подробиці. Фото: flixbus.com

Найбільший оператор автобусних перевезень Європи FlixBus поновив маршрут N3272 Київ — Відень — Санкт-Пельтен. Цей маршрут з Австрії закінчувався у Львові, а з 20 квітня буде продовжено до Рівного, Житомира та Києва.

Про це повідомив Центр транспортних стратегій, посилаючись на інформацію перевізчика.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації 

Відтепер автобуси будуть ходити наступним маршурутом: Київ — Житомир — Рівне — Львів — Стрий — Мукачево — Ужгород — Кошице — Пряшів — Попрад — Жиліна — Тренчин — Трнава — Братислава — Відень — Санкт-Пельтен.

Автобуси курсуватимуть щоденно. Ціна квитка з Києва до Братислави стартує від 2599 гривень, з Києва до Відня — від 2799 гривень.

Лінія «Львів — Відень» була запущена у липні 2022 року, та стала однією із найбільш популярних в українській мережі автобусного оператора. Через високий попит серед пасажирів на подібний напрямок з Києва, було прийнято рішення подовжити цей маршрут до української столиці.

Відзначимо, що наразі FlixBus має вже 20 міжнародних ліній з України, 12 з яких були відкриті вже після початку російського військового вторгнення. Зазначені маршрути пролягають до шести країн ЄС: Німеччини, Польщі, Чехії, Угорщини, Словаччини та Австрії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua