Фонд відновлення Ірпеня оприлюднив першу відеорозповідь про зруйнований будинок ірпінської сім’ї (відео)

Фонд відновлення Ірпеня почав публікувати короткі відеофільми про приватні будинки ірпінських родин, зруйновані внаслідок російської агресії. Перша відеорозповідь – про будинок родини Овдейчуків по вулиці Щасливій, 24.

«24 лютого на щойно відбудованому першому поверсі свого будинку родина Овдейчуків планувала відзначити День народження чоловіка й батька – Олександра. Але о 5-й годині ранку життя змінилося. З 24 лютого по 6 березня родина ховалася на першому поверсі. А 13 березня будинок був вщент зруйнований снарядами російської армії. Разом із будинком згорів гараж з автомобілем доньки», – розповів на своєму телеграм-каналі співзасновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.   .

Він зазначив, що відбудувати будинок самотужки родина не може. Чоловік і дружина залишилися без роботи, сім’я просить про допомогу.

«Ви вже зараз можете допомогти у відновленні цього будинку, відправивши переказ з приміткою “Родині Овдейчуків”», – відзначив Карплюк.

Нагадаємо, раніше він повідомив, що Фонд відновлення Ірпеня почав збір матеріалів для відновлення постраждалого або знищеного багатоповерхового та приватного житла і найближчим часом розпочне передачу цих матеріалів власникам помешкань.

У День Ірпеня, 11 вересня, Володимир Карплюк звернувся до всіх компаній, які є виробниками, постачальниками та реалізаторами будівельних матеріалів, із проханням надати допомогу місту.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua