Франція допомогатиме Київській області у відновленні інфраструктури

Візит губернатора міста Сен-Жермен-ан-Ле Арно Перікара на Київщину Фото: Олексій Кулеба/telegram

До Київщини приїхав губернатор міста Сен-Жермен-ан-Ле Арно Перікар. З керівництвом області обговорили, зокрема, допомогу Франції у відновленні пошкодженої внаслідок війни інфраструктури.

Про це повідомляє голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Обговорили можливість допомоги французьких мерів у відновленні українських міст, зокрема деокупованих територій Київської області", — йдеться у повідомленні.

Голова КОВА Олексій Кулеба і губернатор міста Сен-Жермен-ан-Ле Арно Перікар домовляються про співпрацю Фото: Олексій Кулеба/telegram

За словами Кулеби, допомогу планують надавати у відновленні критичної інфраструктури та освітніх закладів. Також у майбутньому розглянуть можливість запровадження нових проектів у культурній і туристичній галузях.

Що відомо

  • Уряд Литви затвердив перші проєкти відновлення об'єктів інфраструктури у Київській області, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії.
  • Італійська Республіка розглядає участь у відновлені зруйнованих міст та містечок Київської області.
  • Португалія долучиться до післявоєнної відбудови, а також надасть Україні до 250 млн євро фінансової підтримки. Відповідний меморандум був підписаний прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем та прем’єр-міністром Португалії Антоніу Коштою.
  • Швеція виділить ще 500 мільйонів крон (46,75 мільйонів доларів) військової допомоги Україні. Ще стільки ж виділять на економічну допомогу. Також вона направить своїх інструкторів до Великої Британії, де українські громадяни проходитимуть базову військову підготовку.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua