Гендиректор YASNO: лівий берег Києва близький до планових відключень

Фото: Єлизавета Серватинська / Суспільне

Ситуація з електропостачанням у Києві поліпшується. Житлові масиви на лівому березі незабаром можуть повернутися до вимкнень світла за графіком. Складніша ситуація на правому березі.

Про це повідомив генеральний директор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко.

"Розподіл такий: лівий берег столиці — дуже близький до графіків. На правому ситуація трошки гірша, ніж на лівому. Але краща, ніж учора. Куренівці і Оболоні поки що нелегко. Цим районам поки що подається найменше електроенергії", — розповів Коваленко.

За його словами, завдяки тимчасовим схемам вдалося подати електрику в будинки, які після останніх російських атак були без живлення. Їм мали подати світло хоча б на кілька годин.

Відновлювальні роботи тривають, сказав гендиректор YASNO.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві

22 грудня, у Києві та області енергетики продовжили екстрені вимкнення світла, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні, повідомили у ДТЕК.

21 грудня гендиректор YASNO Сергій Коваленко повідомив, що у Києві зберігається найскладніша ситуація з електропостачанням в Україні, при цьому найбільшу проблему становить не генерація електроенергії, а її розподілення через пошкодження 60% трансформаторних підстанцій.

Станом на 20 грудня у Києві протягом дня без електроенергії залишалися близько 1,1 мільйона споживачів. Потужність електросистеми на 50% менша за необхідну, повідомив гендиректор YASNO Сергій Коваленко.

У Києві та області з 19 грудня після чергової атаки військами РФ об’єктів критичної інфраструктури застосовуються екстрені відключення світла.

У Києві 16 грудня внаслідок ракетної атаки Росії сталися вибухи у Деснянському, Дніпровському та Голосіївському районах, повідомив міський голова Віталій Кличко. Рух поїздів метрополітену зупинено на всіх гілках. Також через ракетну атаку РФ запроваджуються екстрені відключення світла. В усіх районах були перебої з водо- та теплопостачанням.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua