Goldi — бренд одягу з українським характером

Які назви спадають на думку, коли мова заходить про бренди зручного, якісного та доступного одягу? Шведський H&M, польський Sinsay… і, звісно, український Goldi. Так, товари українських виробників та дизайнерів сьогодні цінуються, вони впізнавані та популярні. Поговоримо про те, які якості дозволили Goldi увійти у список світового мас-маркету.

Goldi: огляд бренду

Засновник цього бренду Олег Червонюк був один з перших українських підприємців, що відкрили власне виробництво одягу. Перша швейна фабрика була придбана ще в 1998 році. Сьогодні ж Goldi — це виробництво повного циклу, що створює екологічний зручний одяг із запатентованими дизайнами.

Одяг, що надихає, об’єднує людей з різних культур та підкреслює індивідуальність — саме такою є продукція Goldi. Колекції, що створені для вулиць, а не для модних показів — ось головна ідея компанії.

У компанії є 27 фірмових крамниць у великих містах України й за кордоном, а також зручний сайт для тих, хто віддає перевагу онлайн-шопінгу.

Чому одяг Goldi сьогодні настільки популярний?

Практичність та доступність — основні «стовпи» сучасної моди. Так, існують компанії, що спеціалізуються на нетипових, штучних нарядах ручної роботи, проте це скоріш варіант для вузького кола поціновувачів, а не для широкої аудиторії. Тому популярними стають колекції, що мають такі 3 якості:

  1. Універсальність фасонів. Одяг на всі випадки життя, що гармонійно поєднується з будь-яким стилем, який можна вдягнути й на прогулянку, і на ділову зустріч — от що зараз дійсно цінується.
  2. Екологічність. Тут мова не лише про використання натуральних тканин для пошиття, а й про виробничі процеси. Більшість прогресивних компаній намагаються скоротити негативний вплив на екологію, і Голді приділяє цьому багато уваги. Компанія повністю відмовилась від газу як джерела енергії та постійно збільшує відсоток біорозкладних матеріалів у виробництві.
  3. Наявність як базових, так і оригінальних моделей. Попри популярність нейтральних кольорів та оверсайзу сучасні образи часто виділяються якоюсь яскравою, незвичайною деталлю. Наприклад, оригінальним принтом. І Goldi у цьому — справжні майстри. 

І ще один, не менш важливий фактор: демократична вартість товарів. Адже красиве та якісне не обов’язково має бути захмарно дорогим.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua