Графіті Бенксі у Бородянці захистили склом та взяли під охорону

Графіті Бенксі у Бородянці захистили склом та взяли під охорону.

Графіті Бенксі у Бородянці захистили склом та взяли під охорону. Фото: Бородянська селищна ОТГ

У Бородянці Київської області графіті відомого анонімного художника Бенксі закрили захисним склом та встановлюють спеціальну систему з датчиками руху.

Про це повідомили у Бородянській селищній ОТГ.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Нагадаємо, 11 листопада, всесвітньо відомий андерграундний художник графіті Бенксі підтвердив, що намалював графіті в селищі Бородянка, що постраждав від російської агресії в Київській області. У першому 2022 році пості в Instagram він розмістив фото з підписом: «Borodyanka, Ukraine». Художник зобразив дівчинку, що стоїть на руках, на руїнах однієї зі знищених армією РФ багатоповерхівок.

Один із жителів селища Валентин Моїсеєнко заявив, що їхній громаді варто скористатися несподіваним подарунком всесвітньо визнаного вуличного генія та запропонував взяти графіті під охорону та убезпечити склом.

Захист встановили навколо двох робіт Бенксі: хлопчика, що долає в боротьбі чоловіка, схожого на Путіна, а також стріт-арту балерини.

Графіті Бенксі у Бородянці захистили склом та взяли під охорону.Графіті Бенксі у Бородянці захистили склом та взяли під охорону. Фото: Бородянська селищна ОТГ

За словами заступника селищного голови Костянтина Мороза, навколо стріт-арту Banksy встановлюють захисне скло з накриттям, а також спеціальну систему з датчиками руху в поєднанні з охороною компанії “Шериф”, датчиками температури та вологості.

Усі роботи здійснюють “завдяки напрацьованій спонсорській підтримці”.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua