Графіті Бенксі з Бородянки у майбутньому перенесуть до музею війни з Росією

Графіті Бенксі з Бородянки у майбутньому перенесуть до музею війни з Росією.

Графіті Бенксі з Бородянки у майбутньому перенесуть до музею війни з Росією. Фото: the-village.com.ua

Для збереження робіт, виконаних світовою знаменитістю Бенксі на стінах зруйнованих будинків у Бородянці, їх, можливо, помістять у спеціальний музей.

Нагадаємо, 11 листопада всесвітньо відомий андерграундний художник Бенксі підтвердив, що намалював графіті в селищі Бородянка, що постраждало від російської агресії в Київській області.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Трохи згодом графіті, які Бенксі намалював у Бородянці, захотіли взяти під охорону та обгородити склом. Така пропозиція з’явилася у місцевій Facebook-групі «Моя Бородянка», про це PRO-kyiv.in.ua писав.

15 листопада стало відомо про те, що Бенкс є автором семи робіт у Київській області, він підтвердив це публікацією відео у своєму блозі.

Про нову ініціативу – перенести всі його роботи до окремого музею, присвяченого мистецтву на тему російсько-української війни, розповів в.о. селищного голови Бородянки Георгій Єрко, повідомляє The Village з посиланням на «Українське радіо».

У цьому музеї будуть не лише роботи Бенксі. Туди, можливо, вирушить знаменитий на всю Україну розстріляний окупантами пам’ятник Тарасу Шевченку із головної площі Бородянки.

Як сказав в.о. мера Бородянки, експонати для такого музею є і громада селища хотіла б їх там бачити.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua