Гучна вечірка попри карантинні заборони у Києві з баржі

Вечірка на баржі
/ 24 канал

Правоохоронці виявили проведення музичного заходу на баржі, яка рухалася Дніпром у бік Київського водосховища. За фактом події порушено кримінальні провадження.

Про це повідомив у соціальній мережі фейсбук голова поліції Київської області Київщини Андрій Нєбитов.

Цікаво Україна – перша в Європі за рівнем злочинності: рейтинг Numbeo

Він повідомив, що підприємці орендували звичайну баржу, яку переобладнали, встановили аудіоапаратуру і світлове обладнання. А тоді анонсували в столиці України розважальний захід на воді.

Ціна розваги від 2,500 гривень. Далі, в Києві «завантажили» (інакше не скажу, бо це баржа) понад 300 людей і вирушили у напрямку Київського водосховища,
– повідомив Андрій Нєбитов.

Дивіться відео з вечірки на баржі:

Він зазначив, що поліція Київської області надасть відповідну юридичну оцінку тим подіям, які трапилися. Зараз порушено кримінальне провадження за 5 статтями Кримінального кодексу України. Баржа, буксир, меблі і обладнання вилучені. Організатори будуть обов’язково притягнуті до відповідальності.

Читайте також Чоловіка, схожого на кривдника дівчини в маршрутці у Дніпрі, теж побили, – ЗМІ

«А щодо учасників, які заплатили 2,5 тисячі гривень й не розуміли, наскільки вони ризикували власним життям і здоров’ям. І це не тільки бути зараженим коронавірусом, а й велика загроза піти на дно разом з цим сухогрузом. Адже він не придатний до перевезення людей. І, звісно, ніяких елементарних заходів безпеки там не було», – додав Нєбитов.

 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua