Скрин з відео: ГУР
Чоловік стверджував, що до росії приїхав як студент.
Під час штурмових дій на Запорізькому напрямку бійці підрозділу ГУР «Легіон Свобода Росії» взяли в полон іноземця Кехінде Олувагбемілеке — студента Московської школи економіки, завербованого під прикриттям «швидкого заробітку» і «малої небезпеки».
За повідомленням розвідників, Кехінде проходив службу в складі 503-го гвардійського мотострілецького полку, російське командування обіцяло йому «легку прогулянку» на фронті, однак відправило на «м’ясний штурм».
На оприлюдненому відео видно перші реакції полоненого — його слова та вигляд свідчать про психологічне знущання та використання як гарматного м’яса.
Це — черговий приклад нелюдського ставлення росіян до найманців‑іноземців і національних меншин, яких кидають напроти загрозливих умов та злиденного управління.
Представник ГУР МО України Андрій Юсов у нещодавньому інтерв’ю підтвердив: «Легіон Свобода Росії» діє як частина масштабної стратегії української розвідки, виконуючи спеціальні завдання на північному сході Харківщини та в Запорізькій області.
Легіон звертається до російських солдат і найманців, закликаючи їх здаватися в полон або приєднуватися до лав підрозділу, щоб розірвати зв’язок з путінським режимом та знайти шанс на власне порятунок і протистояння агресії.
Читайте також:
Кремль намагається залучити Лаос до війни проти України під виглядом «гуманітарної допомоги».
Олександра ПЛАКІНА