Художня натяжна стеля – привабливе дизайнерське рішення для створення стильного інтер’єру

В сучасному світі натяжні стелі з фотодруком вважаються привабливим, модним, креативним та досить новим рішенням для створення стильного інтер’єру. За допомогою таких унікальних полотен, можна втілити в реальність найдивовижніші дизайнерські ідеї, які підкреслять індивідуальний стиль власника житла, офісу або ресторану.

Щоб вигідно замовити оригінальну підвісну конструкцію з фотодруком, яка наповнить оселю неповторною атмосферою шику та затишку, варто звернутись до виробника з досвідом робіт. Компанія Briton пропонує встановлення натяжних стель Briton у Києві, які відрізняються високою якістю матеріалів, професійним монтажем та доступними цінами.

Як створюються стелі з фотодруком?

Для виробництва полотен з малюнком застосовуються широкоформатний принтер, спеціальні чорнила з сольвенту, висококласні матеріали. Після вибору ілюстрації запускається процес друку. Малюнок наноситься на сатинове, матове, тканинне або глянцеве полотно з плівки полівінілхлориду. Саме ці матеріали, завдяки своїй текстурі, ідеально підходять для фотодруку. В результаті виходить точне та чітке зображення — ексклюзивна натяжна стеля готова до монтажу. Слід зазначити, що таке покриття є дуже практичним та не вимагає особливого догляду.

Унікальна технологія фотодруку допоможе створити на стелі будь-яку картину: сонячне або зоряне небо, космічний світ, бурхливий океан, мальовничі природні ландшафти, райські сади та безліч інших.

Як обрати зображення?

Вважається, що зображення на натяжній стелі, в залежності від обраного типу й кольорової гами, може передати певні емоції. Стану спокою та умиротворення ідеально сприяють ілюстрації тихого блакитного моря, ясного небосхилу, приплив бадьорості та енергії забезпечать яскраві, насичені малюнки квітів, орнаменту, елегантні візерунки здатні створити в приміщенні атмосферу свята.

При виборі зображення для друку можна звернутися за допомогою до дизайнера, який з професійним підходом обере картинку до дизайну кімнати. Або ж самостійно втілити в життя свої бажання та фантазії. Існує можливість замовити натяжні стелі з фотодруком на всю площу полотна або лише додати окремі деталі. Важливо, щоб відтінки гармонійно поєднувалися з загальним дизайном кімнати та не були занадто контрастними. А монтаж дворівневої чи багаторівневої натяжної конструкції з освітленням неодмінно буде сприяти створенню ефектного, ексклюзивного інтер’єру.

Зазвичай стельове покриття встановлюється на тривалий проміжок часу, тому потрібно ретельно обміркувати тематику та кольоровість ілюстрації для кожного конкретного приміщення:

  • для спальні рекомендується обирати теплі, пастельні палітри, які дозволяють легко розслабитися та швидко заснути;
  • для вітальні ідеально підходять елегантні візерунки, графічні елементи, пейзажі. Універсальними варіантами вважаються картинки з квітами або небосхилом;
  • для кухонного простору часто обирають малюнки з кухонною тематикою, які сприяють покращенню апетиту;
  • у ванну кімнату стануть доречними морські краєвиди з зображенням дельфінів, яскравих рибок, квітучі сади.

Встановлення стельових конструкцій з фотодруком відкриває для кожного безмежні можливості у створенні особливого дизайну для свого приміщення.

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
PRO-KYIV.in.ua