Як допомогти рятувальникам у воєнний час: у Києві організували спеціальні курси

Фото: ДСНС/Facebook

Столичне управління ДСНС проводить у Києві курси волонтерів-рятувальників, під час яких навчають, як надавати кваліфіковану допомогу потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій. Зокрема, кожен охочий може опановувати навички дій при ДТП, пожежі, виявленні вибухівки.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Києві.

Фото: Головне управління ДСНС України у м.Києві/Facebook

Днями відбувся черговий — вже третій — випуск. 14 добровольців отримали відповідні сертифікати про проходження тренінгів від ДСНС. Це надає їм можливість допомагати рятувальникам у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Навчальна програма для волонтерів щодо ліквідації наслідків позаштатних подій розрахована на 14 днів. За цей час учасників тренінгу ознайомлюють з основами домедичної допомоги постраждалим і способами порятунку при дорожньо-транспортних пригодах. Слухачі курсів також опановують дії при пожежі та загрозах обвалу конструкцій. Крім того, навчають правильно поводитись при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Фото: Головне управління ДСНС України у м.Києві/Facebook

"У наш час, такі навчальні курси є дуже важливими, адже кожен з нас повинен бути більш підготовленим та розуміти, як діяти, якщо стануть свідками будь-якої надзвичайної ситуації", — наголошують у ДСНС.

Що відомо

  • Влітку у метро проводили безпекові тренінги. Рятувальники, сапери, медики і психологи ДСНС розповідали, де сховатися від обстрілу, як облаштувати укриття та надавати першу домедичну допомогу.
  • Близько тисячі киян вже пройшли організовані містом експрес-курси на базі Центру екстреної медичної допомоги. Аби якомога більше мешканців змогли опанувати важливі навички, 23 та 24 вересня працівники столичних "швидки" провели короткі майстер-класи на 15 станціях підземки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua