Фото ілюстративне: КРАІЛ
Це корисний інструмент для тих, хто прагне допомогти своїм близьким подолати ігрову залежність.
Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей розробила практичний путівник на тему «Як допомогти рідним подолати ігрову залежність», який містить відповіді на ключові питання, зокрема:
- що таке ігрова залежність (лудоманія)?
- як зрозуміти, що близька вам людина має проблему?
- як діяти, коли підозрюєте, що близька вам людина має ігрову залежність?
- куди звертатися по допомогу та як внести гравця до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до азартних ігор та/або участь в азартних іграх?
Цей путівник стане корисним інструментом для тих, хто прагне допомогти своїм близьким подолати ігрову залежність та сприяє інформуванню громадськості про наявні способи підтримки.
До слова, Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей разом з організаторами азартних ігор у 2024 році внесли відомості до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, щодо 9 389 осіб. Зокрема, відомості щодо 8 903 особи внесено до Реєстру за заявами, що надійшли до КРАІЛ, щодо 486 осіб — за заявами, що надійшли до організаторів азартних ігор.
Варто зазначити, що 98,5% записів (а саме щодо 9 250 осіб) внесено до Реєстру на підставі заяв про самообмеження (тобто за власним рішенням). На підставі рішень КРАІЛ за заявами про обмеження, які було подано рідними гравця, внесено відомості щодо 139 осіб.
Довідково. Станом на 1 січня 2025 Реєстр містить відомості щодо 11 593 особи, детальніше в інфографіці https://www.gc.gov.ua/ua/Infohrafiky/35944.html
Читайте також: «Виклики війни: у столиці удосконалюють систему підтримки ментального здоров’я».
Наталка МАРКІВ