Як перейти на українську: проєкт «Єдині» відкрили реєстрацію на новий курс

Фото: Суспільне Рівне

Всеукраїнський рух "Єдині" відкрив реєстрацію учасників на 12-й онлайн курс, який допомагає перейти на українську. Про це повідомляє КМДА.

Амбасадором дванадцятого курсу стане український актор театру, кіно та дубляжу, а нині військовий ЗСУ Дмитро Лінартович.

"Наш єдиний вихід і спосіб – мова. Якщо ми щось призабули з історії – то треба нагадати. Витягувати забутих авторів. Скільком українцям навмисно позрізали крила? Треба робити висновки", — каже Дмитро Лінартович.

Навчання безкоштовне та розпочинається 3 квітня. Долучитись можна з будь-якої точки світу.

"Єдині" пропонують курс переходу на українську мову (28 днів навчальної і психологічної підтримки) та граматичний курс (28 днів удосконалення і вивчення граматики, вимови).

Що відомо про освітні курси у Києві

Амбасадором 11-го курсу проєкту "Єдині" була парамедикиня з "Азовсталі" Катерина Пташка, яка навіть у полоні спілкувалася з російськими військовими та журналістами винятково українською.

У Києві з 18 серпня 2022 року у "BiblioHub" Деснянського району стартували експрес-курси з української мови. Кожен охочий може долучитися до тренінгів і розвивати навички спілкування.

Фахівці допомагають людям літнього віку опанувати основи комп’ютерної грамотності, навчають, як сплатити комунальні послуги за допомогою інтернету і користуватися додатками на смартфоні ("Дія", "Київ Цифровий", "HELSI").

У Києві також провели понад 200 тренінгів, де навчали надавати домедичну допомогу. Заняття проходили у громадських просторах VcentrіHUB Голосіївського, Шевченківського та Оболонського районів. Їх відвідали майже 6 тисяч киян.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua