Як працюватиме громадський транспорт у Києві після Дня Незалежності

Фото: УНІАН

Громадський транспорт у Києві повертається до звичного графіка. З 25 серпня метро перевозитиме пасажирів до 22:00, наземний транспорт – до 22:30, розповіли у КМДА.

Станції метрополітену зачиняються після відправлення останнього поїзда. А з графіком роботи наземного транспорту можна ознайомитись тут або у оновленій версії додатку "Київ Цифровий".

Під час повітряної тривоги транспорт та наземний рух поїздів метро призупиняється. Підземні станції як укриття працюють цілодобово. У метрополітені нагадали, аби потрапити у підземку під час комендантської години, коли лунає тривога, потрібен документ для посвідчення особи.

Що відомо

  • З 1 серпня, за рішенням Ради оборони Києва, наземний громадський транспорт, зокрема і приватні перевізники, під час повітряної тривоги зупинятимуть рух у безпечному місці. Пасажири після того, як пролунає сирена, не повинні залишатися на зупинках транспорту, а прямувати до найближчого укриття. Його можна знайти на мапі на офіційному порталі Києва, або у застосунку "Київ цифровий".
  • Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів протягом 10 хвилин. Люди, які за цей час не встигнуть повернутися до транспортного засобу, зможуть скористатися наступним. Платити повторно за проїзд не потрібно.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua