Як відключатимуть світло у Києві та області 8 лютого — розповіли у ДТЕК

Фото: Уніан

У Національній енергетичній компанії "Укренерго" надали нові обмеження споживання електроенергії для Києва і області на 8 лютого. Про це повідомили у компаніях ДТЕК "Київські електромережі" і ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

"На 8 лютого НЕК "Укренерго" надав обмеження споживання для Києва в середньому на рівні 1193 МВт на день та 768 МВт на ніч. В пікові години навантаження при поточній температурі повітря — це 70% від потреби електроенергії міста включаючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру", — йдеться у повідомленні.

Стосовно Київської області, то тут обмеження складають 852 МВт на день та 705 МВт на ніч. В пікові години навантаження при поточній температурі повітря — це 60% від потреб.

Такі ліміти дозволяють у столиці та на Київщині працювати в умовах стабілізаційних відключень електроенергії,— зазначили енергетики.

Графіки у Києві можна перевірити за посиланням. Жителі області можуть дізнатись час відключень на сайті.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

Через погіршення погоди навантаження на енергосистему збільшиться, тому енергетики анонсують впровадження аварійних вимкнень світла у Києві та Київській області. Поки що на 7 лютого прогнозували стабілізаційні відключення світла.

У НЕК "Укренерго" надали нові обмеження споживання електроенергії для Києва і області на 6 лютого. Вони діють з 06:00 по 24:00.

5 лютого очікувалось, що стабілізаційні відключення світла у столиці й області будуть діяти з другої половини дня. Однак через перевантаження мереж енергетикам довелося застосувати графіки відключень раніше.

З 14 січня після ракетної атаки РФ у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня. Згодом регіон повернувся до відключень світла за стабілізаційними графіками.

Зранку 26 січня через загрозу нової ракетної атаки у Києві та області знову почали застосовувати екстрені відключення. Того ж дня росіяни поцілили в енергетичний об’єкт на Київщині. 26 січня у Києві енергетики стабілізували енергосистему після чергової атаки РФ, тож столиця повернулася до стабілізаційних графіків. А в Київській області через значний дефіцит потужності 27 січня застосовували аварійні відключення світла.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua