Як вимикатимуть світло у Києві та області 2 лютого: у ДТЕК назвали ліміти

Фото: Єлизавета Серватинська / Суспільне

У Києві та області у четвер, 2 лютого, світло вимикатимуть за стабілізаційними графіками. Обсяги споживання електроенергії, передбачені для столиці й регіону НЕК "Укренерго", дещо збільшуються за останні кілька днів, хоча в енергосистемі країни зберігається значний дефіцит після російських атак.

Про це повідомили в компаніях ДТЕК "Київські електромережі" і ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Зокрема, для Києва обмеження споживання передбачені в середньому на рівні 1057 МВт/вдень та 684 МВт/уночі, для області 755 МВт/вдень та 629 МВт/уночі. Такі обсяги покриють 68% від потреб столиці в електроенергії, враховуючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру, а в області — 53% відповідно.

Графіки відключень у столиці можна перевірити за посиланням. Мешканці області також мають можливість ознайомитися з годинами відключень на сайті компанії.

У ДТЕК закликають споживачів помірно користуватися електроенергією, особливо в пікові години навантаження. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

З 14 січня після ракетної атаки РФ у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня. З 19 по 25 січня столиця і область повернулися до відключень світла за стабілізаційними графіками.

Зранку 26 січня через загрозу нової ракетної атаки у Києві та області знову почали застосовувати екстрені відключення. Того ж дня росіяни поцілили в енергетичний об’єкт на Київщині. 26 січня у Києві енергетики стабілізували енергосистему після чергової атаки РФ, тож столиця повернулася до стабілізаційних графіків. А в Київській області через значний дефіцит потужності 27 січня застосовували аварійні відключення світла.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua